Що саме пророковано наукову художню школу братів Стрігацького

Довгий час роботи братів Стругацького було невід’ємною частиною нашої культури і вступив до золотого фонду наукової фантастики. У той же час, не дивно, що технічний прогрес зацікавив письменників не у першому місці.



Основна тема своїх романів завжди була етичними і моральними проблемами, які люди майбутнього будуть зіткнутися. «Фантасти погані заспокійливи, заспокійливі,» скромно простягаються Борис Стругацький.



Але це не заважає Стругацький з місця свого місця серед геніусів, які зуміли точно передбачити багато епохальних відкриттів і досягнень XXI століття. Тут приходять справжні прогнози з класики радянської фантастики.

«Якщо я бачив далі, ніж інші, то тому що я стояв на плечі гігантів», - сказав Ісаак Ньютон в одному з своїх букв. Тому перед тим, як ми говоримо про прикмети Стругацького, ми сплачуємо притоки до інших відомих засобах.



Поза «Ложки» Цей список може бути дійсно нескінченним. Але формат статті дозволяє згадати тільки найвідоміші. Почати з одного з засновників наукової фантастики – Jules Verne. Небезпечні пригоди, фантастична фантастика і реальні наукові факти з сторінок своїх романів під керівництвом і надихнула більше одного покоління винахідників і вчених.

,00 гривня

Направляючи час, Jules Verne був першим, щоб розповісти про космічні дослідження. У своїх роботах ви можете знайти опис комп'ютерів, підводних водонагрівачів, вертольотів, літаків і швидкісних підводних човнів, побудованих на століттях.





Народжений століттям, автор Solaris, Станіслав Лем, став першим письменником з наукової фантастики, який пророкує кінець віку паперових книг. Читання його профетичних слів на екрані знайомого читача з Kindle, дуже важко не помилитися пророковим подарунком письменника.

р.



І подальше підтвердження того, що подарунок напою може матеріалізувати майбутнє. Зібрано з 1967 р. радянський фільм Андромеда Небула. На жаль, Steve Jobs все ще йде в школу, і перший публічний ноутбук “Osborne 1” з'явиться в США тільки 14 років пізніше.

У 1979 році був написаний роман «Бетт в Антілі». У ній ми знаходимося великий планетарний інформаційний центр, глобальний репозиторій різноманітної інформації, в якому можна знайти адреси, телефони, наукові статті.

570274

Що таке еквівалент Вікіпедії? Правда, ефективність сучасного інтернету Strugatsky недооцінена. Максим Каммерер, наприклад, чекає на відповідь на одну з його запитів не менше двох годин.

На фоні останніх новин, які Tesla з сплячим водієм спробували втекти з поліції, опис безпілотного транспортного засобу в новому Представницькому Речі століття (1964) дивиться цікаво.



GettyImages: Я шукав його довгий автомобіль, згорнути на сидіння, копати в віддалений драйвер, нахилити назад і, здається, змерзнути. Автомобіль акуратно прокочується через квадрат і, набравши швидкість, зникне в тіні і зелені бічної вулиці. й

Ревінгові партії Тиготея до соціальної фантастики Стругацький продемонстрували не тільки технічні, але й багато повсякденних явищ XXI століття. Преса Речі століття (1965) приховувалися як сатирична парадія світу капіталістського благополуччя. Але уважний читач легко знайти в ній фотографії з сучасного життя.

«Червона синя зелена, червона синя зелена... Витончені нахилені особи, чорні відкриті роти, зафіксовані очі. Вони не були навіть зв'язком під... Він був дуже тихим, і я соромлюся, коли шлам жіночий голос поруч з шаутом, «Валк!»



Поза «Ложки» І тепер десятки голосів відповіли: «Трембле! Шоктей! Люди на тротуарах по периметру квадрата почали спокійно клапувати руки в пачці спалахів плафонів і скуштувати навіть голоси: «Трембле! Про нас Про нас

Хтось потрапив назад з гострим ліктям. Я мучився, відштовхуючи вперед, до центру площі, під стельами. Я зробив крок, інший, а потім перейшов через натовп, штовхаючи німців. Два підлітки, заморожені, як кутикули, раптово захоплювалися, судомно захоплюють один одного, подряпини і обтяжуючи з усіма їх можливою, але їх ще обличчя все ще кинули назад до спалаху неба.

У внутрішньому м'ясі 3D принтери можуть друкувати практично будь-який. Включаючи захисні маски. І об'ємний друк їжі зовсім не виглядає. Тим не менш, його результати втрачають реальну продукцію за смаком. У 1962 році, коли опубліковано фантастичну історію «Дистантна Веселка».



Поза «Ложки» "І як неприємний це після двох років великої кількості, щоб повернутися до синтетичної їжі, до штучних стейків, до груші з ароматом зубної пасти, до хлорела "рауральні супи", до баранів карібіотичних котлетів та інших чудес синтезу, якщо вони неправильні ..."

Лапнік пейнтбол, який не більше, ніж малярна гвинтівка, описана Стругацьками в романі Представництва століття. Це було 17 років до першого бейсболу.



GettyImages: Він був сортом іграшки машини - з ручним гофрованої ручкою і плоским прямокутним каністром, який був вставлений знизу, як магазин.
- Що це таке? - Я запитав.
"Лапнік", - сказав він. - Дайте мені це. Я дав йому іграшки.
"Лапнік", - сказав я. - Що кажуть вони. Що робити, якщо ви потрапили?

English, Українська, Français... У нашому житті ми взяли участь відеоконференції. А у Словацьких книгах, вони краще описуються молодим чоловіком з планети підопічні (Хлопець з Underworld, 1974).



GettyImages: Він сидить перед екранами, на кожному екрані – хаут, або навіть два, і він говорить про всі ці хаути. Я був тушкований як ніж. Я здивував себе, з'ясував там на пагорбі, кинувши табло, і він сидить тут в прохолодному вигляді, подивившись на нього все через екран і гіглінг.

У висновку ми додаємо, що нащадки легендарного наукового фантастичного письменника розмістили твори братів Стрігацького у вільному доступі. І тепер ми можемо все правово познайомитись з великим творчим спадщиною онлайн.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное