Думка матері, яка не поважає літніх людей і навчає її дітям

Повага є важливою складовою довірчих відносин. Дорослі намагаються навчити дітей першим. Все починається з концепції.Про нас? Але кожен переклад відрізняється. Замість лікування дитини по відношенню до перетягування цієї риси, дорослі повністю розголошують бажання взаємодіяти з ними.

Я побував на цікавій статті про батьківство в журналі Mel. Тема досить горіння, про повагу молодшого покоління до старшого. Як буває, - сказала жінка, яка вирішила зібрати дитину по-різному. Перша історія змушує вас думати і переосмислити методи освіти молодшого поколінняй



«Культура старших старших людей, які примітивні часи». Ось все зрозуміло: старшого брата забрав іграшки, тому йому потрібно більше. Ви вирішуєте, що у вас є більше досвіду. Старші потрібно поважати, і це практично завжди вірно.



Не знаю, як підняти своїх дітей до приїзду. Будь-які помилки у навчанні батьків переходять на плечі своєї дитини. Дуже елементарно. Комплекси і нездатність донести свої думки батьків проекту на дитину і вимагати від нього повагу. Найчастіше поняття «респект» спотворюється самим батькам.



Ця поведінка проходить від покоління до покоління. Ми успадкуємо звички наших батьків, піднімаємо наші діти таким же чином, щоб наші мами і танці робили. Мій дід підняв мій батько у строгості. Я піднявся таким же чином. Я починав сумніви у методах батьків.



Я навчився аналізувати дії всіх, хто знає. Не важливо, як люди старі. Мій характер був поганий і я гордий його. Я навчаю цю дитину зараз. Коли я стала матір'ю, я почав битися, як мій батько зробив. Звісно, я бажав краще для своєї дочки і ніколи не перестав її контролювати і дати їй необхідні поради.



Все впав на місце, коли мій чотирирічний дочка сказав, що вона не повинна турбуватися про неї. Удар перетворився в давню думу, і вдарив мене. Я пам'ятав слова мого друга, який навчає педагогіки в університеті. Вона сказала, що протягом тривалого часу існують різні моделі задніх дітей, які використовуються вчителями протягом багатьох років.



І я думав, що це буде приємно для всіх батьків, щоб пройти курс в педагогіці, цей предмет є дуже цінним для молодих батьків, які повторюють помилки виховання своїх матерів і батьків. А тепер я знаю, що важливо дати дитині висловити свою думку і не відреагувати його, але оцінити його за неї. Так він виростить повноцінний член суспільства без комплексів і відступів від батьків.

р.

Проблема полягає в тому, що протягом 18 років ми не думаємо про дітей як людини, грубо кажучи. Повідомляємо їх, що робити, які установи піти і як поводитися з дружиною і так далі. А потім ми хочемо, щоб вони не хочуть говорити про проблеми та невдачі. Він стає вірним супутником для своєї дитини. Неперевершена невпевненість, що батьки вимагають від дітей знищує їх довірчі відносини.



По-перше, діти прагнули любов своїх літніх людей, дотримуючись інструкцій. Це відрізняється сьогодні. Якщо ви хочете поважати від вашої дитини, подаруйте йому причину: ви хочете, щоб він поспілкуватися, дізнаючись, як спілкуватися ввічливо, ви хочете, щоб дитина читати більше, пам'ятайте про останній раз, коли ви провели книгу.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное