Які зміни петрушки, якщо додати його до маринованого перцю

Під час сезону я купую перець в кілограмах. Перець, маринований петрушки, король з осені зимай Хоча часто це запашна закуска в сім'ї не живе до зими, вона харчується швидко і весело.

Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість, як приготувати. мариновані З петрушки, після чого дружина дає цінні подарунки. Закуска буде грати в новий спосіб!

Р

Перець маринований з петрушки інгредієнти
  • 1.5kg червоний солодкий перець
  • 1 голова часнику
  • петрушка
  • 250г цукру
  • 750 мл води
  • 4 ст. борошна
  • 250мл оцет
  • 30 мл рослинної олії
  • 15г сіль


Підготовка
  1. Помийте перець і потім наріжте на 4 або 6 лобів. Очистити часник і мити, також промивають зелень. Наріжте його ножем.



  2. Для марка залити воду в каструлю, залити сіллю і цукром там, перемішати, а потім додати рослинне масло і оцет. Доведіть маринаду до кипіння, потім додайте перець. Готуємо з моменту кипіння хвилин 6-7.



  3. стерилізувати банки і кришки. У стерилізовані банки покласти часник і зелень, потім перець, а потім знову часник і зелень. Повторити цю послідовність, поки банки повні. Не забудьте трохи ущільнювати інгредієнти в банку.



  4. Залийте перець маринадом І закрийте банки стерилізованими кришками. Поверніть береги і поставте їх в темне місце. Ви можете загорнути банки ковдрою або ковдрою до повного охолодження.





Редакційна колегія Я також раджу дізнатися, як приготувати маринований перець в гірчиці. Справжній Балканський рецепт з серця Сербиї!



Такий перець, маринованийВ день народження і будь-який святковий стіл прикрасять як їсти. Чоловіки люблять цей вид закуски.

Я відкрив двері мого чоловіка. Він ще не надав маринований перець. Поки не закінчиться, не вийде плита!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное