Деструктивні відносини Сценарії з радянських любовних фільмів

Як дитина, я любив дивитися радянські любов кіно з мій бабуся. У світі немає кращого кіно. Що таке фільм «Любо і голубці»? Це справжній шедевр! На мій погляд, немає іноземних мелодрами може порівняти з ним. Що ви думаєте?



Моя дитинка пройшла, і я все одно раджу з радянським кіно. Зустрінете, жодна сучасна плівка не викликає того ж шторму емоцій, як всі ці красиві душі сцени, виконані такими героями, як ви. Хто б подумав, що такі чудові фільми можуть негативно вплинути на людей, які переглядають їх?

Зазвичай, коли перегляд фільму, ми не думаємо про те, як події розгортаються в ній, будуть впливати на наше особисте життя. Тим не менш, будь-який з наших поглядів на стосунки формується зокрема під час спостереження за розвитком історії любові інших людей (навіть символи фільму).

Ті, хто коли-небудь мав задоволення від перегляду романтичної трагікомедії Георгія Данилії «Афонія», після перегляду цього фільму обов'язково можна виправити поведінку поганої людини з любов'ю.

, Україна

Яскравим прикладом цього є зв'язок між головними героями вищезгаданого кіно, афаназія Борщова і Катя Снегірьва. Замість того, щоб знайти нові відносини, які спочатку будуть здоровими, подруга основного персонажа наполегливо спробувала допомогти коханому, щоб поліпшити своє життя і терплячий здивував всі свої атетику.



Варто відзначити, що в реальному житті можна знайти безліч таких прикладів. Чи є це мудро жертвувати Ваше щастя на користь іншої людини, яка не оцінить ваші зусилля будь-яким чином?



Важко деструктива - віра, що самолюбителем може бути незнімна. Це, щоб змусити себе відчувати ніжні почуття для абсолютно будь-якої людини, навіть якщо спочатку не було навіть найменшого симпатії між вами. Ви можете знайти таку ж романтичну віру в радянську комедію під назвою «Я закоханий у власний запит», спрямовану на блискучий Сергій Микалян.



Звісно, часто на першій зустрічі люди не знають один одного досить. Отже, щоб судити, як розвивати відносини в довгостроковій перспективі не завжди розумно. Але більшість часу, перше враження, яке ми маємо на інтуїтивно зрозумілому рівні, в кінцевому підсумку, є правильним. Так не краще слухати себе і не почати відносини з кимось, хто ніколи не може стати справжнім близьким другом і партнером для вас?



Можливо, у вас також було залучено деструктивні романтичні стосунки під впливом перебільшених мелодрами? Можливо, ви думаєте, що це все неспроможність? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! Ми дійсно повинні знати вашу думку.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Ознайомитися з вами найближчим часом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное