Що робити, якщо ваш мама-в-одному падає як сніг на голову

Бажаєте здивувати самобутніми стравами? Карамель свинина З грушею порадує навіть найвишуканіші гурмани. І найкраща частина полягає в тому, що ця страва не складна для приготування.

Поєднання м'яса з грушею абсолютно ненав'язлива, але при цьому робить блюдо соковитою, ароматичною і красивою. Сьогодні видання. "Сайт" Я буду ділитися з вами, шановним читачем, відмінним посібником. свинарствой Таст не може бути висловлений словами, він повинен бути спробований!



Свинячі свинячі інгредієнти
  • 450г свинина (Кореан)
  • 230г спагетті
  • 2-3 груші
  • 1 ч.л. гірчиця
  • 2 ст. меду
  • 3 зуба. Кошик
  • КСНУМКСмл соєвий соус
  • 1 ст.л. крохмаль
  • рослинно-масляний


Підготовка
  1. Свинок (Я маю корейці) розрізають смуги уздовж волокон, а потім кубиками. Поставте її в глибоку миску.



  2. Очистити груші (краще дрібно) і очистити серцевину. Зріжте його на невеликі шматочки. Залийте груші на м'ясо.



  3. Для соуси в окремому контейнерному міксі гірчиця з медом, додати подрібнений часник. Залийте все в соєвому соусі і змішайте його добре. Залийте м'ясо і груші в цьому маринаді. Покрийте все шматочком харчової плівки і залиште її на 50 хвилин.





  4. Зігріваємо рослинну масляну каструлю. Поставте груші на мариновану м'ясо. Підігрів на сильному вогні, а коли практично всі рідини випаровуються, посипають крохмаль і перемішують. Це зазвичай займає близько 9-10 хвилин, щоб обсмажити м'ясо.



  5. Попередньо кокс спагетті. Додайте готове спагетті до м'яса грушею. Добре перемішайте і дайте блюдо за 5 хвилин.



  6. Це, свинина і груша. пара готовий. Бодибилдерши!





Ви можете дізнатися більше про цей рецепт, спостерігаючи за цим відеом гарної господині Анастасія з кулінарного каналу Олів'є TV.

https://www.youtube.com/watch? JavaScript licenses API Веб-сайт Go1.13.8

Порада А для всіх закоханих солодких, радимо дізнатися, як зробити пісочний торт з карамелізовані груші. Неможливим є розбити!



Скумбрія і груша в поєднанні з спагетті врятує вас більше ніж раз! Це дійсно блюдо для всіх випадків. Це ідеальний. обідній стілНе кажучи вже про вечерю в будні.

Будь ласка, спробуйте цю страву, ваша сім'я буде вдячна вам за це!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное