Ностальгічний торт "Вафельна рада", за шматочок якого вам доведеться боротися з гостями

Якщо ви хочете, щоб настрій бути веселим, і душа була теплою і радісною для вас і вашої сім'ї, зробіть вафельний торт "Домашній" або, як мій мама називає його, "Вафле задоволення"й

Тільки це не звичайний вафельний торт, де він змащується готовими вафлями з конденсованими - і він готовий. Є цілий шедевр кавових тістечок, вишневого варення, вершки згущеного молока, а також вафельні торти. Вам доведеться трохи настоювати, але результат обов'язково варто.

Домашній вафельний торт Сьогодні видання. "Сайт" Подаруйте інструкції про те, як приготувати незвичайний торти з смачними шарами. Не можна відірвати!





Тест інгредієнти
  • 300 г вершкового масла (можна замінити маргарином)
  • 250г цукру
  • 5 жовтків
  • 3 ст. какао
  • 18г розпушувач
  • 5 ст.л. сметани
  • 3 ст.л. борошна


Інгредієнти для шарів
  • 10 ст. цукру
  • 6 ст. л варення (товстий, ви можете вишневий насіння)
  • 5 білків
  • 200 г арахісу
  • Кошик
  • 200г сушений


Вершкові інгредієнти
  • 400г вершкове масло
  • 400г згущене молоко


Підготовка
  1. Для приготування тістечок збити маслом з цукром, потім поступово додати жовтки. Отримати хороший міксер.



  2. Потім додайте сметану, борошно з розпушувачем і какао. При необхідності можна додати трохи більше борошна. Але ви не повинні забити занадто важко. Готове тісто збирається в люмпі, а потім ділиться на 2 частини: одна велика і одна менша (велика 2/3, і менша 1/3). Великий розділ на 3 частини - це буде скоринки. Поставте їх в холодильник на годину. Менше також ділиться на 3 частини, але їх необхідно покласти в морозильну камеру протягом години.

  3. Поки тісто в холодильнику можна подбати про шари. Арахіс смажений і шліфований. Замочити абрикос в воді протягом півгодини, а потім дрібно порізати. У зручному контейнері збити білок з цукром на стабільну піну. Я зазвичай збирай більше 5 хвилин на високих обертах.



  4. Приготуйте квадратну форму для випікання (У мене 22 по 35 сантиметрів), покрийте її пергаментним папером. Тісто з холодильника тонко розгортати, а потім змащувати варенням, посипати 1/3 арахісу і 1/3 сушених абрикосів. Обкладинка третьої частини збитих білків і натерти одну частину тесту з морозильної камери. Випікайте в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 25-30 хвилин. Виконайте те ж саме з рештою тесту. Потрібні 3 ящики.

    Р



  5. З вершками просто: перемішайте варене згущене молоко з маслом. Ви можете використовувати міксер.



  6. І тепер сам торт. Виріжте вафлі у вигляді скоринки. На комфортну плоску поверхню (У мене є велика обробна дошка), викласти вафлі, потім тонко змащувати її вершками і викласти торт, потім - знову вершки, і знову вафлі, торт - і так далі, поки тістечка закінчуються. Верхній шар вафлі.
  7. Готовий торт необхідно натиснути дошкою невеликим навантаженням і залишити так протягом години на стіл. Краще покласти торт в холодильник на ніч. Після солодкості настоюється в холодильнику, його смак розкриється до повного. Ну і так, ви також можете покрити торт з шоколадом, перш ніж покласти його в холодильник.
  8. Це, смачні з вафельними скоринками і білками шарами з варенням готовий. Бодибилдерши!





Для всіх любителів швидкого приготування солодощів я раджу дізнатися, як зробити вафельний торт з тріщинами. Пальці добре!





Я хотів би заздалегідь діагностувати якість і кількість фотографій. Я приготував так надихнув, що я забули фотографії нормально, тому я взяв подібні фотографії з Інтернету як зображення.

Після того, як я спробую виправити його і стріляти все, і ви обов'язково намагаєтеся зробити цей waffle. Домашній тортй Ваша сім'я подарує вам ваші зусилля на цьому торті!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное