Які жінки зроблять в світі без чоловіків

На скільки відсотків запитали питання, що сталося, якщо, скажеш, всі комахи зникли з планети? Або всю воду? Або всі чоловіки, наприклад? Це те, що вона така. зрілі? Що б жінки, якщо вони знайшли себе у всіх містах і селах без компанії цих руських, жорстоких і неуважних?



З'ясував, що хлопці, які не лежали, щоб провести реальне опитування про це. І ми редакція. "Сайт" Ми вирішили поділитися результатами з вами. Не все глобально, чоловіки знімаються з планети тільки на добу, але це було достатньо, щоб отримати такі відповіді від жінок.

Життя без чоловіків. Зробіть угоду. Ви відповіли питання першим, напишіть його на аркуші паперу, а потім прочитаєте відповіді, що інші жінки залишилися позаду. Це буде чудово, якщо ви пишете свою відповідь на нас в коментарях, просто поспішайте! Не вірно. Перший імпульс до Він найцінніший. Що б ви робили, якщо всі люди зникли на цілий день?



Як виходить, більшість жінок підуть на прогулянку вночі. Говорячи: «Я поставлю на відкриту сукню і походу на прогулянку по два ранку». Або «Данс під зоряним небом без страху». Або «пожежний падінь в парку на набережній». Я завжди мріяв про це, але...

Ці відповіді були, мабуть, найбільш. Багато жінок напишіть, що «погана сукня більш вільно, відкрито», але бояться неправдивого одягу від чоловіків. «Я надягаю на міні-спідниці, прозору вершину, поверніть на музику голосніше, і пройдіть вранці, не замислюючись про те, що він навушає. й

р.

Читання таких коментарів, автора, вашого хмелю, думки. Чи дійсно чоловік позбавляє від жінки і її природи? Однак я розумію, що такі відповіді не можуть виходити з тонкого повітря – очевидно, проблема існує.

Які інші відповіді можна знайти без чоловіків? Наприклад, «У мене є пікнік зі своїми подругами, я, нарешті, маю нормальну можливість це зробити», «У мене є мопед і забіг по місту весь день, навіть на червоному світлі», «Я танцюю в клубі всю ніч», «Я подихаю власному будинку», «Я відчуваю себе набагато більш впевненим. й



Варто зауважити, що цей флеш-моб пройшов в популярному сервісі TikTok і його аудиторію, як ви знаєте, досить молодий. Здавалося б, зрілі Відреагувати, з меншим контактом з соціальними медіа, ніж сьогоднішня молодь. Я вірно запитав, що я з дружиною.

По-перше, вона вирішила дізнатися, «за добу» або «завжди»? Я сказав тільки на день. "Не змінився потім, - відповів вона. - Я не хочу нічого подібного. Не зважаючи на те, що ви, хлопці, не турбували мене в моєму житті, тому я навіть не помітив вашої відсутності. Якщо ви зникли назавжди, то я думаю про це.

, 600пкс

Редакція Природа жінки зловмисне і іноді слабке. Враховуємо, що Я не схожа на те, що хтось боявся мене. Але ми ставимо себе в позицію, де жінка швидше за все, буде атакувати, ніж захистив. Це говорить тільки одне: ми люди стають слабкими. По-справжньому сильний чоловік ніколи не зашкодить слабкий чоловік.



Для деяких жінок. зрілі Це може здатися як рай, для деяких він порожній і порожній. Обов'язково напишіть в коментарях, які ви будете робити, якщо всі люди зникли на весь день. Для того, щоб здобути довіру до жінки. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное