Крунчі коржі універсальні без дріжджів для мережної господині

У робочі дні нарешті приїжджає до кінця. А у вихідні я хотів би лікувати близьких домашніми випічкою. Оцінити рецепт п'ятого вечора, який не займе багато часу, але обов'язково вразить навіть найвибагливіших гурманів. Несвіжливі торти з рослинною начинкою є саме те, що вам потрібно!

899781



Як начинку можна використовувати як свіжі, так і сауеркра. Рецепт цього тесту підходить як для солодкої, так і солоної начинки. Торти дуже ніжні, а оболонка тесту ледь відчується на мові.

Бездрі торти Інгредієнти для тесту
  • 2 ст.л. борошна
  • 0,5 тб (125 мл) сироватки (або води)
  • 1 яєчний жовток
  • 0,5 ст.л. (125 мл) рослинного масла
  • 2 шпильки солі


Наповнення інгредієнтів
  • 650г капуста
  • 1 цибулина
  • 1 морква
  • пучка зеленої цибулі (необов'язково)
  • сіль і перець


Підготовка
  1. Розчинити сироватку солі. До речі, сироватка є дуже низьким продуктом. Саме в ній при виготовленні сиру з молока, що більшість кальцій залишається. До 20% білків і майже всіх вітамінів групи В містять кислоту.
  2. Зробіть депресію в борошні і залийте сироватку і рослинне масло в неї. Дивитися з виделкою.
    Р

  3. Поставте суміш на стіл і перемішайте однорідне тісто. Не потрібно додавати борошно, так як в тісті досить масло, і вона не прилипає.
  4. Загорніть тісто в плівці і залиште його, щоб лежати під час начинки готовий.


  5. Зріжте баночка дрібно. Втратити моркву на великому тертці.
  6. Обприскування капусти. Якщо у вас є sauerkraut і це занадто великий, ви можете подрібнити його занадто.


  7. Нагріваємо масло в сковороді і обсмажуємо її на 1-2 хвилини нарізаної цибулі.
  8. Додати моркву і обсмажити все разом ще 2-3 хвилини.
  9. Поставте капусту там. Давайте капусту обсмажити трохи, потім знизити газ і тушки, помішуючи, до готовності. На самому кінці додайте сіль, перець і зелень цибулю.


  10. Розділіть тісто на 15-16 рівних частин.
  11. Розгорніть кожен шматок в тонку овальну.
  12. Покладіть ложку начинки, покрийте його тісто зверху і стороною. Розгорніть конверт. Повторити процедуру з усіма частинами тесту.
    .

  13. Поставте конверти на сковороду, покриту папером.
  14. Змастіть тістечка з жовтком. Надішліть чашу в духовку, нагріта до 200 градусів, близько 20 хвилин.
    р.

  15. Це, м'які і апетитні торти без дріжджів готові.
    р.

  16. Бон привіт!


У мене є такі торти, які я не можу приготувати. Виготовлений з капустою, рисом, яйцем і цибулею. І солодкі яблука. Все смачно!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное