Пиріг з вареною куркою з фірмовим перцем від Юлії Висоцької

Ламіновані курячий млин У духовці буде маленьке свято будинку. Ми зберемо в той же стіл, щоб поділитися успіхами минулого робочого тижня, відсвяткувати кінець замка і просто їсти солодко.

Я люблю рецепти з Юлії Висоцької, так як вони завжди трохи зі скручуванням, і смак страв виходить яскраво і пряний. Що мені подобається про цей торт, крім його відмінного смаку, його готують швидко і без проблем. Не існує причин, щоб бути родичами з цією делікатністю!



Пиріг з куркою в духовці Сьогодні редакція "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки манжети з куркою та цибулею від несухованої Юлії Висоцької. Любов з першого шматка!

Я апологую заздалегідь, щоб не мати мої фотографії. В той час як я був варенням, я не встигла взяти картину, але результат моїх зусиль був з'їсти ще швидше, ніж я зумів підібрати камеру. Але, наступного разу я спробую поліпшити!

інгредієнти
  • 1 лист тіста флі
  • 1 курячий груди
  • 200мл бульйон
  • 2 ст.л. борошна
  • 1 лек
  • 1 яйце
  • 1 ст.л. вершкового масла
  • 3 гілки чебрецю
  • сіль, перець за смаком


Підготовка
  1. Наріжте куряче філе смужками, а потім відваріть злегка солоною водою. Зріжте леки з кільцями, а потім обсмажте їх на вершковому маслі. Продам його і за смаком.



  2. Поставте курячі філе в каструлю на цибулю. Додайте чебрець і залийте трохи відвару, залишивши від кипіння філе. Поставте всі інгредієнти на трохи вогонь.
  3. Заправте тісто на злегка змащений борошном стіл. Покрокове від краю тесту на пару сантиметрів вирізати його не до кінця, щоб вийшов вид каркаса. Піднос покривається пергаментним папером, а потім кладемо тісто на ньому. На тесті рівномірно розподіляємо начинку, не досягаючи ріжучого краю. Помариньте краї збитим яйцем.





  4. Другий шар тестового прокочування по одній площі. Також виріжте краю, щоб сформувати бічну сторону. Виріжте внутрішню частину смужками, щоб гриль вийшов. Покрийте перший шар тесту другим, щічте краю і змастити все збитим яйцем.

  5. Випікайте торт в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки протягом 20-25 хвилин. Ось все, пиріг. варення готовий. Бон привіт!

    доб.





Редакційна колегія Я також раджу познайомитися з вибором рецептів фірмових супів з Юлії Висоцької. Ці рецепти можуть зробити ваше кулінарне життя набагато простіше!





Цей пуховий пиріг. курчат-в-овень Дуже швидко. Тому, якщо у вас немає багато часу, рецепт Юлії Висоцької допоможе вам.

Цей торт стане відмінним сніданком, закускою для роботи та школи або самостійним ласощом до святкового столу. Як вам подобається рецепт?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное