Макерель в томаті в банці без характерного рибного запаху, надійний рецепт

Купити готову мариновану рибу або ту ж Малкa Не проблема сьогодні. Однак, якщо ви все ще гурмани і віддаєте перевагу собі ароматГоловна приготування їжі - ваш варіант.

Особисто я люблю цю можливість: вирізати рибу великими шматочками або невеликими, посолити більше або менше, використовувати коріандр або не використовувати. Як кажуть, що вибір завжди твоїй! Рецепт скумбрії в банку Неускладнений, варити для одного або двох.

Макерель в томаті Я раджу взяти більшу цибулю, так як вона виходить дуже смачною в цьому маринаді. І скумбрія, до речі, можна замінювати її.



інгредієнти
  • 1кг скумбрія
  • 1-3 цибулини
  • 100г томатна паста
  • 100мл соняшникова олія
  • 1 ст.л. солі
  • 3 ст. цукру
  • 0,5 ч.л. чорного меленого перцю
  • 0,25 ч.л. паприка
  • 0,5 ч.л. коріандрівного зерна
  • 1 лавровий лист
  • 80 г оцту (право понад 5 ст.л.)


Підготовка
  1. Додати рослинне масло до томатної пасти і покласти його на вогонь. Доведіть до кипіння.



  2. Додати сіль, цукор і спеції. Стирати його.


  3. В кінці покласти оцет в горщик.


  4. При маринадних відварах відключіть вогонь. Нехай він охолоне під кришкою.


  5. У банці викласти по черзі шарами: очищають і нарізають на порційні шматочки риби, цибулю з напіврингами, холодним маринадом. І так, поки всі компоненти закінчуються.


  6. Зверху можна покласти скибочку лимона, зелень. Закрийте баночку і відправте скумбрія на холодильник. Заварюємо протягом дня. р.





Я рекомендую подавати рибу на стіл з запеченою картоплею. Якщо Малкa Залишайтеся (який, однак, малоймовірно), зберігайте його в холодильнику. За 2-3 дні смак буде навіть насиченим. Зроби пальці гарно!

Вентилятори скумбрії неодмінно оцінять цей метод приготування в духовці, до речі, також в банку.

Якщо вам подобається рецепт, зберігайте його зауваженим, щоб не втратити його, або Поділитися на сторінці У соцмережах.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное