Гіпси сендвічі з соковитим верхом, що допомагає, якщо домогосподарство просить заборонену їжу

Все правильно, хлопці, я на кухні! час. сендвіч з льодовим рецептом гіпси Галина. Це жир, звичайно, але іноді можна лікувати себе таким сендвічом.

Ось я майже не пишу солодкий чай, крім двох випадків: якщо солодкий чай під сендвіч з салатом або під тортом з капустою, але його смажений, не запечена. І це перший випадок. Не завжди їсти здорову їжу. Не може бути корисним, але смак.

Сьогодні видання. "Сайт" Як приготувати незвичайний gypsy сендвіч з жиром і цибулею. Смачний і смачний!

до 1 2 3 4 5+

Салат бутерброди Інгредієнти
  • 100г лард
  • 1 цибулина
  • сіль, перець за смаком
  • хліб


Підготовка
  1. П'яти і порубати цибулю великий. Наріжте її в тонкі смуги.



  2. У сковороді з повільним вогнем обсмажити кришку на золото. Покладіть кришку на паперовий рушник, щоб поглинати жир.



  3. Прохідні цибулю 2-3 хвилини, потім посолити і поперчити за смаком і пасерувати ще 1-2 хвилини. О, що аромат! Можна додати трохи часнику, але не потрібно.



  4. Вилити зайву олію з сковороди, видалити зайвий жир з паперовим рушником. Потім змастити каструлю добре, покласти хліб на неї. Посмажити хліб з двох сторін.



  5. Сендвіч збірка Це виглядає так: покласти на хліб обсмажені цибулю, а потім льод. При бажанні можна також прикрасити сендвіч з подрібненою зеленою цибулею.



  6. Саме тому готові гіпсові сендвічі. Бон придаток!





Щоб побачити все. підготовка Цей сендвіч, дивитися відео з Галини. Завтра я купую беконом, і я буду це смачно!

https://www.youtube.com/watch? v=GpK-Uij8qJU

Також я пропоную познайомитися з незвичайним рецептом бутербродів з вівсяною. Будь-який, хто перший любить такий неординарний сніданок, по-справжньому вірить, що рецепт має фарш, курку або, наприклад, сир. Насправді, набагато простіше: страва змінює смак в залежності від спецій, які ви кладемо в процесі приготування.



Gypsy Galina стверджує бутерброди жири Це найсмачніші бутерброди світу. Вони підготовлені над простими і з найдоступніших продуктів.

Щоб бути чесною, спочатку я не чекав нічого хорошого від рецепта, але, постараючись, приємно здивував! Ви можете, щоб ви зрозуміли, наскільки смачними можуть бути здорові страви.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное