Які люди, які втратили свою дитину і де вони отримують силу жити?

Важко уявити життя після втрати дитини. Втрата будь-якої коханої людини змінює наше існування в глибокому вигляді. Але дитина не тільки близька людина. Для багатьох батьків, їх діти є втіленням всіх кращих, які можуть існувати в цьому світі. Їх зникнення майже еквівалентно кінця світу.

Після втрати дитини я почув багато сумних історій батьків, які втратили дитину. Але, можливо, найсмачніша — історія Івана Трапеля. Нехай люди знають, але це чоловік, до якого його сім'я була найцінніше. Точно. 2 січня 2009 Він розділив своє життя на два абсолютно різні етапи.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@johntravolta)



У цей день пішов з 16-річного сина Івана. Travolta пережила захід зі складністю. Він часто поділився своїми почуттями про те, як він любив сина. Він відчував величезну прихильність відразу після народження своєї дитини. Він не захоче його віддати, щоб він сидів з його молодим сином на руках.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@johntravolta)



Звичайно, не кожен відчуває такий високий рівень хвилювання від своїх дітей. Всі Любов виражений по-різномуй Хтось використовується для розслаблення, а хтось готовий відірвати з ранку до ночі.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@johntravolta)



Іоан Трапелла, очевидно, належить до другого типу людей і його не захопили. І це красива. Іван дав інтерв’ю, в якому він розповів про свої почуття, в 2019 році. Через десять років. Він ще відчуває гіркоту втрати. Але актор намагається не втратити серця.



Навпаки, він дзвонить всім батькам. Оцінити кожен момент з дитиною Дякую за цю можливість. Діти повинні бути щасливими, щоб мати люблячі батьки, які бажають дати їм щось.



Я не хочу сказати багато. Бажаю всіх бажаючих. уніформай Тим не менш, варто прочитати про те, що сталося в сім'ї Травелі. Чому? Щоб побачити, як пощастить вас. Ви повинні жити кожен день життя, якщо це було вашим останнім.



Це не означає, що вам потрібно постійно нав'язати вашу комунікацію на близьких. Це означає, що ми повинні оцінити всі моменти, які ми маємо.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное