Спеціаліст з харчування запевнив, що не пізно почати вживати їжу навіть на 60

Якщо ви, як мені, втомилися набрати зайві кілограми після простежених свят, то сидять на кефірі протягом тижня - ці поради для вас. Навчіть, як правильно почати харчуватися, щоб ви могли відчувати себе чудово і виглядати як Софії Лорен, коли ви молодий. Мені здається, що на початку року краще вводити звичок у ваше життя.

Сьогодні видання. "Сайт" частка 10 дієтолог з нутриціолога. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! Також в нижній частині статті ви знайдете відео з Олександра Поснова, в якому вона розкриває цю тему докладніше.

Як почати харчуватися правильно

Наша травлення починається в нашому роті. Коли ми перемішуємо шматочки їжі слиною, деякі з наших продуктів вже починають перетравлювати. Тому жування їжі необхідно дуже акуратно. "Ми не те, що ми їсти." Ми – що ми засвоюємо.

Норма води в день обчислюється цією формулою: 30 мілілітрів води на кілограм маси. Горіхи рекомендують пити тепловодіяй



Необроблені продукти Віддати перевагу необробленим, нерафінованим, цільним зерновим продуктам. Будь-які продукти, які втрачають оболонку під час обробки, разом з клітковиною, втрачають частку лева корисних елементів. Яка зернова продукція насичує організм краще, що означає, що ви будете відчувати менше голоду.

Багато фахівців у галузі правильного харчування радять замочувати бобові, горіхи і насіння в воді. Справа в тому, що ці продукти містять фетічну кислоту. Не шкідливо, але має одну негативну властивість: вона гальмує перетравлення деяких корисних компонентів. Як праска. Але при контакті з водою ефект цієї кислоти нейтралізується.

Допускається замочування протягом 24 годин, а після 12 годин вода повинна бути змінена. Горіхи і насіння на ніч. Сухі фрукти протягом 2 годин.



Про небезпеку перегляду телевізора для їжі, вчені з усього світу говорять не вперше. Ми вже звикли до сніданку, обіду та вечері в компанії «бокс», яка може транслювати цілодобово на фоні. Тим не менш, немає нічого корисного.

Їжа, що супроводжується телевізором, не так приємно смакувати і призводить до того, що люди засупу Їжте швидко. Спробуйте смачно поїсти!



Закуски – це необхідність. Кожна людина, яка піклується про здоров’я, повинна періодично поповнювати запаси енергії. Тільки ці страви повинні бути збалансованими. Наприклад, їсти горіхи або фрукти.

Згадайте фразу:: «Прикінчіть кашу, ви не залишите столик?» Ця програма виходить з дитинства і веде до порушень. харчування Як дорослий. Послухайте себе під час їжі. Якщо ви в повній мірі помістите виделку, незалежно від того, наскільки смачно страва. Питання, щоб запитати себе в такий час: Ви живете, щоб їсти або жити? ?



Кава і будь ласка, не пити кави під час харчування І справа після. Випивання чашки кави під час їжі не дозволяє вбирати 30% заліза. Будь ласка, почекайте час після їжі, щоб пити каву.

р.

Не падають для маркетингових слоганів: «за правильне харчування», «диетарі»... Шукайте на вкладці! Скоріш за все, що в продукті позначений «безкоштовно», фруктоз може бути в першому місці.

Виробники зобов’язані писати композиції на своїх пакетах. Крім того, інгредієнти експонуються в порядку спуску. У першому місці є те, що найбільше в продукті.

Врівноважена дієта важлива тільки те, що ми робимо щодня, не від часу. Марафони та дієти не працюють. Психологи довели, що будь-які обмеження часу не мають тривалого ефекту. Ви можете їсти ваші улюблені цукерки, якщо ви їсти нормальну домашню їжу щодня і мати збалансовану дієту.

р.

Ось обіцяне відео з Олександра Поснова. Її блог є цінним ресурсом дивний!

https://www.youtube.com/watch?v=KfYzsai3h3w

Я пропоную вам дізнатися про 5 нових корисних звичок на новий рік. Як зробити ці звички дійсно частиною вас.



Тепер ви знаєте, як правильно харчуватися. Я впевнений, що ці універсальні поради підійдуть всім!

Як ви бачите, все не так складно: головне, щоб розпочати, і результат не може триматися чекати. Я хотів би подякувати Олександру за її пораду на воді. Я використовую, щоб змусити себе пити 2-3 л на добу, але тепер я зрозумів, що моя вага досить і 1,8 л. Я пишу свою норму для задоволення!

Які з вищевказаних порад вам подобається? Ви намагаєтеся регулювати ваші. дієта Або ви залишите це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное