Німбранний посудомийний апарат з ресторану навчить гасити буряки, щоб отримати французьку делікатесу

У період карантину багато почали освоїти нові хобі і покращувати себе. Я не був винятком правила і занурився у навчанні нових рецептів, щоб поліпшити свої навички приготування їжі.

Помітно, всупереч моїм очікуванням, найпростіші і найдоступніші страви мали значно сильніший вплив на домашні смаки, ніж будь-які хитрі рецепти. Тож одна з найбільших відкриттів для мене та сім’ї була тушкована.



Я дізнався про те, як приготувати цю закуску з французької кулінарної виставки, де замість шеф-кухаря ресторану секрети кухні розкриваються агайлом посудомийною машиною. Це п'ятдесят, ім'я шоу не може поділитися, так як я не пам'ятаю його, але принаймні цей рецепт залишився в моїй пам'яті - це про нього, що я розповість більш докладно сьогодні.

Квіткові буряки Інгредієнти
  • 0,5 кг буряка
  • 1 ст. л. лимонного соку
  • 200 г моркви
  • 1 ст. цукру
  • 250г сметана
  • 1 ст.л. борошна
  • 40г вершкове масло
  • 1 корінь петрушки
  • пухкі
  • сіль
  • чилі
  • 60 мл рослинної олії
  • 50г горіхи


Підготовка
  1. В першу чергу промийте буряк в прохолодній воді, очищайте її від шкіри і замочіть її великою соломкою.



  2. Далі повторіть ті ж процедури з морквою і корінь петрушки. Ви не можете рубати, але різати овочі великою соломкою. Це зробить салат більш структурований. Але потім займе більше часу, щоб підготуватися, адже великі шматочки овочів доведеться довше гасити до потрібного стану.





  3. Далі покладіть підготовлені овочі в каструлі з товстим дном, додайте лимонний сік і рослинне масло. Після цього все ретельно перемішують і, закриваючи кришкою, залишають на видиху на середньому вогні 20 хвилин. Перемішайте овочеву суміш з часу, щоб уникнути горіння. Якщо овочі ще порізати великими шматочками, тушіть суміш на невеликому вогні за 1 годину.

    594068р.



  4. Потім покладіть вершкове масло в каструлю і перемішайте її борошном. Потім додайте в борошно з сіллю, спеціями, цукром і сметаною. Змішайте інгредієнти добре і прогрійте соус на повільному вогні протягом 2 хвилин. А потім залити рослинну суміш в каструлю і перемішати її з соусом.

    р.



  5. В кінці залишається тільки перенести гарячий буряковий салат в чашу для подачі і прикрасити рубаними горіхами свіжими зеленню.





При бажанні можна додати чорнослив до закуски. Зробіть блюдо більш вишуканим, даючи йому солодкий смак. Які інгредієнти ви хочете додати або замінити в цей рецепт? Ми з нетерпінням чекаємо на Ваші відгуки та побажання.

Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное