Морква в корейці в гаманцях, рецепт від рук продавця на ринку

Привіт, кожен! Я хочу розповісти вам сьогодні. Як приготувати моркву в корейцій Цей простий і дуже пряний посуд довго завоював наші серця. Корейська морква можна їсти щодня і варити для будь-якого свята. Дуже смачна і незамінна страва.



Ця страва придумала радянські корейці, коли вони переїхали на територію СРСР. У зв'язку з тим, що в цих частинах не було пеківської капусти, морква замінила її в улюбленому салаті Кім Чі. Виявилося дуже смачним - рецепт став відомий у всьому світі.



Підготовка
  1. Спочатку очищаємо моркву і втираємо їх в спеціальну терточку. Ця тертя називається теркою для кореневих моркви.



  2. Про одну кілограм моркви потрібно одну чайну ложку солі і половину чайної ложки цукру. Смажена морква покласти в глибоку миску, посолити її і посипати цукром.



  3. Після цього додаємо трохи оцту - близько 2-3 крапель. Після чого ми гомілимо цибулю дрібно. Також можна порізати тонкими кільцями. Посмажити цибулю в рослинному маслі до м'яких. Коли він готовий, додайте трохи червоного перцю до нього і добре перемішайте.







  4. Перед додаванням цибулі в салат, часник слід додати в моркву. Ми віджимаємо одне зубчик в чашу з часником. Також додаємо половину чайної ложки чорного перцю і стільки ж коріандра до моркви. Тепер додаємо цибулю перцем в моркву, ретельно перемішуємо інгредієнти.





Салат готовий, але краще залишити в холодильнику 2-3 години. Це зробить його краще і більш рясним. Я сподіваюсь, що вам сподобався такий простий класичний рецепт приготування моркви в корейці. Бажаєте вам гарну апетит!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное