Чому ви не можете подарувати дитині приклад

Збір дитини є дуже широкою темою для однієї статті. Головне не просто виготовити, виростити і покласти дитину на ноги, але і не завдати шкоди йому. Все, що ми бачимо і почуєте в дитинстві. У статті ми будемо говорити про батьківство і як стати моделлю для ваших дітей.



Батьки часто роблять помилки в виховання дітей. Іноді вони занадто строгі, або, навпаки, можуть бути ніжними з дитиною. Через це він може виростити, наприклад, закритий у себе або занадто захоплюючий. Мама і Дад може зробити занадто багато невідповідних коментарів. Дорослим часто пригнічують справжні бажання і таланти дитини, які розглянуть непромісні.



Імовірно, це тому що батьки хочуть реалізувати себе через дітей. Дад не міг потрапити в інженерний відділ – тепер потрібно відправити сина на навчання. Звісно, в цьому немає поганого мотиву. Однак дитина може зацікавити дуже різні речі, такі як музика. І якщо батьки розглянуть талант дитини, то вони зроблять все, щоб запобігти своїй дитині від усвідомлення себе.



Паранти часто люблять використовувати інші діти як приклади. Anya в п'ятому класі Знайте математику, але ви не Але сусід Вова – той же вік, добре навчається, бере участь в Олімпіаді, йде на танці, і ви тільки думаєте про футбол. Але я думаю, що точка зрозуміла. Такі зауваження можуть серйозно зашкодити дитину і порушувати стосунки з батьками, підірвати довіру.



Коментарі незнайомців дуже відрізняються від батьків. Крім того, вміст репроксів може бути досить справедливим. Тим не менш, вона більше шкоди, ніж добре, тому що вона впливає на самооцінку.

В юнаті я займався малюванням, я навчався дуже важко. Моя бабуся прийшла до мене і дивилася мене фарбою. А потім раптом вона сказала: «Вилучення не твої». Ви не маєте талантів. Не подобається Леночка. Я ніколи не забирав олівцем знову, друг сказав мені.

По суті, дитина не може стати професійним художником. Тим не менш, для нього не потрібно, щоб назавжди відбити люка для малювання. Творчість може бути виконана будь-яким, просто для себе – нехай це буде хобі. Танець, спорт або навчання.



Крім того, такі порівняння не допомагають краще отримати. Вони тільки створюють негативні емоції: гасіння, незручність, роздратування і сором'язливість. І вони, в свою чергу, знімають мотивацію і бажання діяти. Посилення навичок дитини не допомагає йому стати краще. У майбутньому дитина може мати неповноцінний або нереалізаційний комплекс. Він завжди відчуває себе таким чином, що він робить щось неправильно або не робить його досить добре.



Крім того, порівняння дитини з іншими є повідомленням, яке краще, ніж інші. У цьому випадку мета життя може бути конкурсом. Дитина буде намагатися бути розумним, краще, ніж інші. У таких випадках програний зміст життя, з'являються комплекси.

Що таке? Психологи рекомендують порівнювати своїх дітей в минулому. Раніше вони не могли ходити, але дізналися, не могли прочитати, писати, але дізналися, не могли купатися, але це сталося з часом. Тоді вони знають, що вони можуть дізнатися все. У майбутньому немає перешкод. Вони знають свої сили і таланти, які вони можуть бути розроблені.



Мама і тато повинні бути ідеальним прикладом для своєї дитини. Або хоча б намагатися жити до неї. Коли дитина бачить, що батьки живуть повноцінним життям, він починає прагнути до неї. Тоді правильне формування особистості людини укладається в його підсвідомість.



Ми не можемо самі зателефонувати одержувачу. Батьки повинні встановити кращий приклад для своїх дітей і ніколи не порівняти їх з іншими. Допомога дітям розвиватися, не обмежувати свої таланти і можливості.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное