Торт за авторським рецептом друга з Франції "Привітна дата"

Я продемонстрував своїх дітей мультфільм мого дитинства - "Тапай Сайлор". Папае ate шпинат і виріс сильніше. І мій Андрій тут. запитаний шпинатуй Чудово, що він був в овочевому магазині біля будинку. У домашніх умовах в морозильній камері міститься пакет листового тіста, а в холодильнику був невеликий сир. «Чим не зробити пуховий пиріг з хребтом, сиром і куркою? Я думав.

Інтернет смарт. пердят Я не знайшов його, тому я вирішив зробити рецепт самому. І ви знаєте, що? Дорогі друзі! Торт випікав останню ніч, і був тільки один невеликий шматок чекав мене наступного ранку. Мій син взяв торт до школи і чоловіка, щоб працювати. Так я думаю, що я повернувся до базару або магазину для хребта сьогодні.

499 р.

Пиріг з china сьогодні видання "Сайт" Увійти христина, курка і сир на основі листового тіста. Так, так, можна взяти тісто готовим, тому набагато швидше. І вийшов фарш - не передати слова ... Ніжний, ароматний і дуже смачний!

інгредієнти
  • 500 г листкового тіста (східний)
  • 200 г курячого філе
  • 160г хребта
  • 150г сир
  • 50-60г лек
  • 1 яйце для змащування тесту
  • кунжут
  • сіль, перець за смаком


Підготовка
  1. Я почав готувати з лексами. У мене було в холодильнику трохи, але я вирішив поставити все в торт, щоб він не зіпсував. Якщо немає лека, то можна використовувати звичайні цибулі. Але це стає більш ніжним! Нарізаємо цибулю кільцями і потім обсмажуємо в рослинному маслі до золотистого. Поставте цибулю в чашу.

    29134229



  2. Тепер м'ясо. У мене є кілька курячих і індичок філе, тому я використовував, що змішувати, і ви приймаєте те, що у вас є. Нарізати м'ясо невеликими смужками і обсмажити на рослинній олії протягом 15 хвилин. Потім додайте до м'ясних леків і подрібненого шпинату. Я збираю свіжий хребта, але я думаю, заморожений хребта буде відмінно в цьому торті. Посмажити м'ясо цибулею і хребтом ще 3-5 хвилин. О, так, більш сіль і перець за смаком!





  3. На пилоподібному борошняному столі тонко розкачати тісто. У мене був 1 шар листкового тіста, який я нарізав на 2 частини. Одна частина рулону більш тонко, щоб він був трохи ширшим, ніж перший, це буде верхня частина пирога.



  4. На меншому шарі тесту рівномірно викладають начинку, не досягаючи краю 1,5 сантиметрів. Начинка це: сир і курка з хребтом і цибулею. Покрийте торт другим листом тіста і щічте краю. Змастити тісто збитим яйцем, а потім посипати кунжутом.



  5. Випікайте торт в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 25-30 хвилин.



  6. Це, пухкі З хребтом і куркою готовий. Бодибилдерши!





Також я пропоную, як приготувати кольорові млинці без барвників (на основі того ж хребта). Вони легко випікають, і процес приготування і результат дуже задоволені. Ви знайдете Масляницю.



Я дуже гордий, що я зумів приготувати себе, без готових рецептів, цей пуховий пиріг з хребтом, куркою і сиром. Відтепер торт буде міцно в арсеналі улюблених страв. Тим не менш, виявилося, що мій друг з Франції готує торт за схожим рецептом. Торт називається "Платесантна дата".

Ні мус з начинкою і, Бог заборонений, з тісто - магазин без дріжджів Це найкращий!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное