Рецепт хака, яка дружина дізналася після проведення ніч з другом

Я подолаю розмову між двома чоловіками в транспорті. Я згадував, що його дружина «зварити» смачну страву. Другим чітко засвоював його, і зумовив, що не всі були надані кулінарним талантом. Ось що я думаю. Не потрібно витрачати гроші на дорогі товари, щоб здивувати вашої сім'ї. Важко бути розумним. Покажіть, Як смачно приготувати змійку Проста, недорога риба, тому всі будуть любити її.

Я дізнався секрети приготування з мого друга. Заморожені риби дуже важливо правильно розморожувати. Не варто робити це в мікрохвильовці або під струмом холодної води. Риба втратить свої кулінарні та поживні властивості. Краще покласти змійку заздалегідь. нижня білизна і залишити на розморожування 4-6 годин.

Як смачно варити каву Візьміть тушку молочний качокй Ця риба має незвичайно ніжний смак і особливу соковитість.

інгредієнти
  • 1кг стека
  • 1 велика цибулина
  • 1-2 морква
  • 1 пучок зеленої цибулі
  • 4 зуба. часник
  • 300г твердий сир
  • 300г сметана
  • 2 лаврові листки
  • сіль
  • перець чорний і білий мелений за смаком
  • паприка солодка і паприка копчена за смаком
  • рослинно-масляний


Підготовка
  1. Захопити рибу, але не повністю. П'яти, обрізати плавники і вирізати філе. Вимити і сушити паперовими рушниками.



  2. Посипати і посипати змії з приправами: перець і паприка. Залиште його, дайте трохи заварити.



  3. В той же час готуємо овочі: ріжемо цибулю тонкими кільцями, морква натрію на тертці, і дрібно нарізаємо зелені цибулі. р.



  4. Зробіть заливку: в мисці залити сметаною, тертим сиром (але не все, залишити 50-80 г, щоб потім посипати рибу зверху), 2 зубчики часнику пропускають через часниковий прес. Гірський і сезон з перцем, паприкою, сіллю за смаком. 1434625



  5. У вигляді випікання, змащений маслом, викладають цибулю муги, деякі моркви, шматочки лаврового листочка (лист добре проламається) і залишилися 2 зубчики часнику (легко розрізають). Відправка і сезон, якщо ви хочете. Потім злегка пропустіть кислий сирний соус.



  6. Покладіть шар риби, посипте зеленою цибулею і морквою. Смаш знову зі сметаною і сиром. Скажіть його знову: філе, зелена цибуля, морква, соус. Ви також можете використовувати ваші улюблені зелені, якщо ви хочете.
  7. Залийте соус зверху і посипте залишився тертим сиром. Відправте в духовку, запікайте на 200 ° За 40 хвилин.





Риба запіканка готова! Сама людина вже є самодостатньою їжею. Але якщо ви хочете гарнір, ви можете знайти нічого краще, ніж запечена картопля. Тим більше, що вони можуть. кухар! Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Ті, хто вже спробував цей рецепт, дивуються: така проста риба робить таку смачну страву! Спробуйте, а потім напишіть нам у коментарях про ваші враження.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное