Що подарувати вашій дитині окремий номер

Особистий простір необхідно для кожної людини. Навіть маленька дитина її потребує. приватний номерВи відчуєте себе повним власником. Але це в ідеальному стані.

Але в реальному житті часто виходить, що в тісному корпусі і дітей не передбачено. Для цієї мети немає місця, які можна встановити. Так ви повинні сидіти у великій родині практично на одному голові.

І хоча старий доведений говорить про те, що «в натовпі, але не в оффенції», але в реальності це недолік особистого простору, який часто викликає сімейні конфлікти. І в подальшому дорослому житті дитини він також залишає слід.



Я побачила друга. Коли вона сказала, що вона очікує її третьої дитини, я не можу допомогти, але запитати. “Жінка, ви будете рухатися?” «Чому?» Я спробував дилігентно знизити підняті брови, але я здаюся бути поганим на ньому, говорить Анастасія.



«Я знаю, що це молода леді з її двома дітьми і її чоловік був похилий в маленькій іпотеці. І як вони збираються в ній, як п'ять, була загадка до мене. Я не впевнений, що вони думали про себе. й

«Я завжди думав, що я був ведмедем. Мій будинок мій ден. Тільки шахта. Життя з натовпом людей завжди здавалося відчужим мені. Може бути проблема, як дитина, у мене була приватна кімната, яку я не мав би поділитися з ким-небудь. Не брат або сестра. й



«Увійти з сином і чоловіком в два, я знайшов себе загиблим. Він був тільки тоді, коли ми переїхали в трешка, що я почав відчувати себе більш комфортно. Хоча іноді здається, що інший запасний номер буде робити трюк. й

«Щоб все зло?» Можливо, найгірше, що батько може зробити це подарувати дитині кімнату? Власна кімната без братів, сестер або бабуся. й



«Що зіпсована людина прийде до студентського гуртожитку або жити в невеликій родині на рік або два. І він буде мотивувати. І він почне працювати, якщо не у себе, дивувати інших з його агітацією. Щоб розбити цю герметичність. Щоб повністю дихати. Зловживання живою і породою рясно на кілька метрів. Після того, як ми не відтворимо в неволі.

3961.31

Звісно, серйозно, кожен вибирає, які умови для життя і скільки дітей мати. Але тут він вирішує не тільки для себе, але й для майбутньої дитини. Я пам'ятаю мого дитинства, коли батьки почали ремоделювати, і нам довелося жити разом в одному номері для декількох днів.

«Найперше це виявилося, що я ніде не поставив свої речі. Тоді я знайшов себе неможливим, тому що мій батько занурився гучно. Тоді я дізнався, що рішення уроків з робочим телевізором неможливе завдання.

«Мої мами розповідали мені, що деякі сім’ї мешкали в одному приміщенні їх життя. Тоді я не вірю. Я не вірю. Але виходить він. А деякі батьки створюють таку «закриту» життя для своїх дітей. І вони не думають, що це може бути проблема, Анастасія відображає.



Звичайно, краще, коли кожна дитина має особистий простірАбо краще ще, власна кімната. Але це не завжди можливо. Особливо коли мова йде про велику сім'ю. І даючи одну дитину кімнату за рахунок інших - диссервіс.

Традиційно в наших сім’ях завжди багато дітей. І всі мали жити в тісних місцях. Але це не стало великою перешкодою і не зіпсувало відносин. Чи не так?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное