Урочисті імена, що російські письменники присуджують дружини

Як англійський доведений прямо стани, за кожним великим чоловіком є велика жінка. Це стосується політиків і бізнесменів, винахідників і загальних зборів, але в першу чергу, звичайно, поетів. Поет без миша не поет. Поцілунки письменників і поетів служать джерелом їх натхнення і самодостатньо взяти на себе тягар повсякденних проблем.



Поза «Ложки» Що таке майстер слів? Вони прекрасно говорять своїм друзям, над яким часом не правило. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Повідомлень письменників Олександра Пушкіна та Наталії Гончарової Протягом свого життя разом, Пушкін та Наталія Миколаївна взяли участь дев’ять разів. Під час вимушеного поділу поет написав понад 70 листів до дружини. Найчастіше він називає ангела: Добре, прекрасний ангел. Хтось порадує своїх крилах, так як Voltaire використовується для того, щоб люди, які не витратили вас.



Про те, як захистити себе. 16 Грудня 1831 він писав з Москви: Мій дорогий друг, ви дуже хороший, ви пишете мені часто, одна проблема: ваші листи не раджу мені. Що це таке? Захоплення або нудота? Ви бачили бабуся? Чи дадуть вам кров? Все це жахи мене турбує.

Чим більше я думаю, що я бачив, що я зробив, щоб залишити вас. Без мене, ви покинути щось. Ви відкинете, Чому не ви йдете? Тексти пісень, а це означає: І ви дали мені своє слово на честь, що ви будете пройти 2 години на день. Це добре? Здається, що проблема недостатньої моторної активності була актуальною 200 років тому.

Пушкін ніколи не втомився нагадувати Наталю її красою. І не тільки зовнішні, але і внутрішні: «Я люблю душу ще більше, ніж обличчя. й



І, звичайно, він зацікавлений у всіх, пов'язаних з дітьми: «Чи каже Маша?» Він? Які зуби? Що мій зубний пушкін? Він написав до своєї дружини і негайно додав: «Це мої зуби!»

До речі, мало хто знає, що вона була Машенка, пізніше Марія Олександрівна Гартунг, єдиний з усіх синів Пушкіна, який жив у жовтні Революції. І про її складну і цілеспрямовану долю можна дізнатися з нашої статті.

Феодор Достоєвський і Анна Сніткіна Анна Григоріївна Сніткіна стала дружиною Достоєвського 15 лютого 1867 р. Вона стала студеографом і допомогла підготувати роман The Gambler для видання. Так роман був початком свого життя.



Гетьман Михайлович був запрошеним гравцем. Після іншої втрати він написав до дружини: Будь-яка, мій друг, моя дружина, пробачте мене, не зателефонуйте мені скраб! Я вчинив злочин, я втратив все, що ви відправили мене.

Моя дорога ангела, вчора я відчув страшне покарання: Я збираюся до поштового відділення, як я закінчив мій лист до вас, і раптом я сказав, що немає листа від вас. Моя ніжка збочена.

За словами Анни Григор’євни, вона цінувала листи Достоєвського більше, ніж всі його романи. І вона була правою. Згодом вони вийшли як окрему книгу, були перекладені на кілька мов і з'явилися до нащадків як справжній літературний пам'ятник люблячій дружині і вірному другу.

Лев Толстий і Софія Берс Софія У 1862 році, коли вона була ледь 18 років. Під час шлюбу вона подарувала 13 дітей і надихнула Толстого, щоб написати свої головні романи. У той же час Софія Андріївна перевернула війну і миру кілька разів, ставши секретарем і літературним агентом в одній особі.



ГістьІмалес Лев Миколайович був стиглим в описі своїх почуттів. Але коли емоції збираються, стає зрозуміло, як він любить дружину: "Незламне щастя ..." Це не просто кінець життя. Я проживав 34 роки, і я не знаю, що це було можливо, щоб любити і бути таким щасливим. Тепер я постійно відчуваю, що якщо я вкрав незбережений, незрівняний, невизнаний щастя. Ось вона приходить, я чую її, і так добре. й



Поза «Ложки» У листах він викликає дружину солодкий друг і солодкий: Ви повинні бути нещасливими з мною, рідним другом, за мої листи. І, ймовірно, виходив згортання, як я був перевантажений для тих 2 або 1⁄2 днів.

Олександр Грибойдов та Ніно Чавчавадзе грузинська принцеса Ніна Чавчавадзе та Державний радник, російський посол Персії Олександр Грибоєдов одружився 22 серпня 1828 року. Два місяці раніше, письменник запропонував, і тиждень після весілля він був змушений повернутися до Персії.

р.

GettyImages: Мій безцінний друг, я відчуваю себе шкода для вас, сумний без вас якомога простіше. Тепер я дійсно відчуваю, що це означає, щоб любити. Нехай ми закінчуємо, мій ангел, і молитися Богу, що ми ніколи не будемо відокремити знову, Griboyedov, 33, написав до своєї вагітної дружини з Персії.

«Для мене частіше, мій ангел Нінобі. Всі ваші А.Г. 15 січня 1829 р. Тегеран, прочитав одну з останніх листів Григорія Григоровича до дружини. Через два тижні він загинув у нападі ісламських вболівальників на посольстві.

Ніно Чавчавадзе ніколи не одружився знову і не відійшло скурантовий одяг протягом 30 років. За те, що вона зберігала пам'ять свого покійного чоловіка на решту свого життя, вона була висловлена «чорною трояндою Тіфлі».

Антон Чехова та Ольга Кніппер Чехова листи провідної акторки Московського художнього театру Ольги Кніппера задокументували початок свого роману з документальною точністю. 20 травня 1900 р. він написав до неї з Ялти до Москви: «Солодкий, чудовий актор, hello!» Як ви? Як ви відчуваєте? А через три місяці: «Дар Оля, моя радість, привіт!»

Р

Згодом вони почали проводити багату кореспонденцію (більше 400 літер, що збереглися), в яких вони обмінялися двома ніжними прізвищами і жартами, які тільки вони розуміють. Забути, побачення, дорогий бабуся, може холі ангели тримати вас. Не сердитися з мною, любов'ю, не буде молону, бути розумною дівчиною, написав Ольга Чехова.

«Я приїду до Москви вранці, круті поїзди вже почали працювати. О, мій ковдр! О, котлети кальфа! Собака, собака, я пропустив вас так багато!

І відповіла його дружину в тон: "Поцілунок, мій шановний голова, поцілунок м'яко і спекотно очі, волосся, губи, щоки; Я часто полетіти до вас і сидіти в навчанні і в спальні з вами і з вами." Люблю собаку.

Як бачите, класики російської літератури були тільки люди з власними слабкостями. Вони радіють, сумують, мріяли, надії, жартували і люблять - так само, як решта нас. Прочитавши свої листи, ви усвідомлюєте, що любов є найціннішим.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное