Мій чоловік з'ясував, що робити з моїм п'ятирічною дочкою, коли я отримав манікюр.

До уваги батьків, Що робити з дітьми вдомай Іноді ви хочете щось нове і незвичайне. Ми з радістю приїхалися до нас. Бостонський чоловік і його 5-річна дочка відтворити легендарні сцени з світового кіно. Що не є оригінальною діяльністю для всієї родини?



й У статті редакційна колегія "Сайт" Ви покажете, що таке незвичайне хобі виглядає так. Про Олексій Зане і його юна дочка, і як це сталося.

Олексій Зане працює юристом в Бостоні. Він має два дітей: 5-річна дочка Матільда і 2-річний син Голден. Про те, що сім’я була на самоізоляції під час замка. Чоловік визнає, що спочатку йому було складно і дружини. Необхідно об'єднати роботу і по догляду за дитиною. Однак оригінальний хобі розбавляють рутинку і захопили всіх членів сім'ї.

Одного разу Олексій приніс додому маленькі походи, які його дочка відразу обрали. Вона піднялася на дах, і людина, побачив її, запам'яталася сцена з фільму. «Це був таким же чином Михайло Ю. Фокс, сат на даху в Вольфі», голова сім'ї згадав.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Ale Zane (@tot_for_tot_remakes)



Він відіграв уявну гітару. І Олексій вирішив навчити свою дочку, щоб зробити те ж саме, навіть показати її відеоуроки на YouTube. Тим не менш, дитина була явно не схожа на вовк з фільму. А. Зане вирішив написати своєму другу Андрію Келлі, який займається фотографією. Він був, хто погодження першої картини Матільди і запросив Алексу створити такі фотографії щодня.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Ale Zane (@tot_for_tot_remakes)



Як результат, найоригінальніший хобі дочки і батька, який ви можете подумати про! З кожним днем він шукав сцени, щоб повторити сьогодні. А потім стала фотосесія. А потім фотограф Келлі приніс кожній фото до досконалості.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Ale Zane (@tot_for_tot_remakes)



Також займався дружиною Алекса. Вона була заряджена зачіски і костюми. Матільда швидко втомилася від знімків, але вона була абсолютно раджена результатом виконаної роботи.

Зміст та аудиторія Олексія вважає, що він навіть не міг уявити, що такий контент буде цікавим для всіх, крім родичів. Він говорить своїх послідовників. Сьогодні ресурсний батько має 39 000 абонентів, і цей номер продовжує рости.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Ale Zane (@tot_for_tot_remakes)



У 10 місяців сім'я зробила більше 80 унікальних фото. Відтворені сцени з фільмів «Великий Гатсбі», «Домашній альон», «Останній Блондинка», «Шинінг», «Лісування», «Лісова гора», «Бакаловська вечірка в Вегасі» та багато інших.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Ale Zane (@tot_for_tot_remakes)



Коли замкнено закінчився і школа відновила, маленька Матільда і її батько почали зніматися на вихідні. Про них дізналися, що місцеві журналісти дізналися про сім’ю. Зане панує, що він нескінченно щасливий з тим, що відбувається. «Це був задуманий як спосіб зробити речі з дітьми в домашніх умовах. Але в кінці він виріс в щось більше, що об'єднує нас, говорить про чоловіка.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Ale Zane (@tot_for_tot_remakes)



Олексій Зане назвав цей найкращий рік свого життя. І здається голова сім'ї не планує зупинитися. Останні фотографії в Instagram були опубліковані вчора. Захоплення батька та дочки триває. Побачити їх творче натхнення та нові ідеї!

Розкажіть мені, що ви думаєте про таку оригінальну діяльність? Поділитися в коментарях, що зображення маленької Матільди, вам сподобалося. Чекаємо Вас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное