Подруга любить сидіти на вухах, оголені її поведінкою і дізнатися, як діяти

Ми живемо в світі, де час змінив свій курс і зараз рухається на неймовірній швидкості. Ось чому ціна пішла вгору. Ви не можете уявити, як дорогий час на важливій конференції, якщо ви йдете з людиною, на якій нічого не залежить. Ви можете зробити правильний контакт. Чому вони змінилися і розмовнийй

р.

Ми всередині новинної кімнати. "Сайт" Ми любимо говорити, але коли мова йде про роботу, ми говоримо про найважливіші речі. Якщо ви витрачаєте більше п'яти хвилин на задачі, ви не збираєте графіку. Алас, це реальність сьогодні. Покажіть, чому ми підняли цю тему.

З тих пір, як ми вже давно говоримо про особисті кордони, і будь-який діалог – це вихід з них, час зрозуміти, чому будь-які розмови повинні бути зупинені вчасно. Причини можуть бути дуже різними, і одна з них є банальним визнанням, щоб обговорити теми, які ви не зацікавлені. Або неприємний. Або просто збирає час. Я думаю, що це час, щоб використовувати новий. розмовнийй



І ось ми маємо явну протиріччя, яка потребує компромісів. З одного боку, Грати Відчуває вашу емоцію, з іншого боку, ви не можете бути непристойними, або ви відправляєте обсесивний співрозмовник до пекла. Першим компромісом є, якщо ви не можете зупинити його, то спробуйте зробити щось корисно з цієї розмови.

Ви не завжди можете знати, коли ваші кордони зламаються. Як тільки ви розумієте, що розмова вам звучить, неприпустимо, то це сталося. Людина сидить на вухах і скульпує картину, яка цікава йому. Він, ймовірно, не очікує від вас ніякої реакції.



Чому людина прагне зберегти цей невідповідний діалог, коли він повинен закінчити його і йти про свій бізнес? Внутрішнє. самодобавкаЗняття співрозмовника. Вже нічого не виправда, більшість людей роблять це. Ми так навчаємо. Я іноді скажу більше з полум'я.

Ви не повинні боятися голосувати свою позицію, коли ви усвідомлюєте, що ваш час працює з пари, і розмова безглузда. Ось чому ви не зацікавлені і чому ви не хочете говорити про це. «Я не зацікавлений». Після того, як ви не можете просто чоловік на вулиці, але колега на роботі, в кінці, бос. Він буде дивним, щоб бути ірде до нього.



й Безкоштовно Тож нехай ваш суперник сидить на голову щільно і просто нехай це відомо, що ви зосереджені на щось інше (при роботі, наприклад), і тому просто фізично не в змозі обговорити його все. Це другий компроміс, який повинен бути навчений. П'ять хвилин.А потім ми просто влаштували для роботи. Це не божевільна болить всіх.

Ось кілька рекомендацій про те, як можна спокійно закінчити або хоча б просто перервати непотрібний потік слів, заливаючи з цієї сторони.

  1. Як зазначено вище, це час і час. Основна «соррі, я поспішаю» може працювати чудеса. Це не буде трюк, ви дійсно поспішаєте. Підходить для колег і знайомих



  2. Якщо ви не поспішайте, ви можете звернутися до свого емоційного стану. Так кажуть, що я не в настрої говорити про це, я зайнятий іншими думками. І нехай людина знає, що ви не зацікавлені, і зберігати особисті межі неакту. Цей варіант є більш для родичів і друзів.
  3. Для випадкових людей рекомендуємо звернути увагу на те, що кордон відрізняється більш жорсткою. Не боятися відірвати когось і зробити зрозуміло, що ви хочете слухати музику або читати книгу, але ви просто не маєте діалогу. Вважайтеся, щоб ви зрозуміли правильно.





Пам'ятайте, будь-яка розмова по справі повинна бути в п'ять хвилин. “маленька розмова”. Якщо така бесіда за Вашим інтересом і ви вдбаєте до одного з хитрощів, щоб зупинити її, все ж не закінчуйте його словами «Я не зацікавлений і піти в баню». Краще подякувати співрозмовника і показати повагу йому.

І тепер Останній курортй Людина не приймає спроб і продовжує використовувати вуха і витрачає час. Зайдіть за поле і розкажіть свої наміри безпосередньо. Може виглядати агресивно, але як ще зупинити цей авальанш? Ви не повинні давати мені причину, ви просто повинні сказати, "Соррі, але я хочу закінчити цю розмову." Якщо це не працює, запускається. Або зателефонуйте поліцію. Помилки.



З редакційної колегії ми додаємо, що Любитель Не той, хто говорить, але той, хто просить питання. Навіть п'яти хвилинний смоч пропонує діалог. За допомогою запитань, ви зможете відкрити іншу людину, отримати свою думку, дати можливість запропонувати цікаву ідею. Довірити мене, це працює.

Актуально. розмовний Не «сидить» на вухах людини, він буде тільки подякувати Вам за це. І все інше, що я писав вище. Якщо все зрозуміло з цими правилами, то повторіть ці правила сучасного етикету, це обов'язково не буде зайвим. Дякую за перебування з нами!

Фотозвіт та стаття .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное