Як голландські бабуся відрізняються від небезпечних видів нашої бабусі радянської епохи

Населення Нідерланди Це всього за 17 млн. осіб. Хоча розмір країни можна вважати крихітними - тільки 41,5 тис. кв. км. Це 5 разів менше території Білорусі.

Що ми знаємо про Нідерланди? Що таке родзинка тюльпанів? Або це країна вільної моральності, де багато хто забороняється в цілій цивілізованої (і не дуже цивілізованої) світу?

Сьогодні видання. "Сайт" Дізнатися більше про людей цієї країни І це буде краще, якщо це говорить нідерландець, який живе в Росії протягом багатьох років. Вчив нову культуру і постійно порівнює своє життя з попереднім досвідом.



Я був живим в Москві протягом декількох років. І хоча мій російський не дуже хороший, завдяки дружині, яка коригує мої помилки, я навчаюся швидко. Продовжуємо знайомитися з російською культурою і дивовижними російськими людьми. І поділяю мої спостереження за цією темою, пише Маміл.

"Я не знаю багато людей тут, але я можу порівняти їх, я вже знаю. Наприклад, я дуже дивився російською бабусями, які я думаю, дуже різні від старших жінок в Голландії.



Я помітив, що в Росії бабуся приречена багато часу для онуків. Вони люблять другі мами. Я завжди здивую, що мої онуки проводять щоденні вихідні в будинку бабусі, а іноді навіть кілька днів на тиждень.

Якщо ми говоримо про Голландію, то наші юні батьки перетворюються на свій бабуся тільки в екстремальних випадках. Побачити мої онуки кожен тиждень є багато. Я ніколи не бачив. й

р

«Ми пішли на мій російський мамник без попередження. Коли побачила нас, вона була щасливою. Вона сказала, що обід був майже готовий, і вона називається на стіл. Потім я приніс полуницю і малину з саду. Я пропоную харчуватися там. А потім вона пішла на дорогу, іноземець дивився.

«Я помітив, що ваші бабусі варять дуже смачні і дуже багато. Якщо ви не попередили їх. Нідерландські жінки також готують смачно, але можна не тільки взяти і приїхати до родичів. Попереду, домовленість. У випадку, якщо у вас є питання. й



«Це цікаво побачити онуки тут доглядати за своїми онуками. Вони подбають про вітер і сонце. Тепло загортається в будь-яку погоду. Ви можете бути впевнені, що якщо онука залишилася з його бабусям, він не замерзає. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Невелика хмарність тут. Їм не носити теплий одяг через вітр.

Ви також можете побачити, як ваші бабусі люблять вас. саджанцій Вони постійно вирощують плоди, ягоди та овочі. Вони їсти щось, дати її іншим, і продати його на ринку. І вони перетягують своїх онуків з ними в сад, навіть якщо вони не цікавляться. У Нідерландах також проводиться садівництво, але рідше. Найчастіше, якщо є ділянка біля будинку, то є тільки кілька овочів і квітів, і все інше обладнане для місця для відпочинку.



«Це здається, що Російська Вони дарують своїм онукам все. Наприклад, якщо батьки не дадуть дитині солодощі, то він йде до бабусі. І отримує солодощі. У Нидерланди великогабаритні онуки. Незважаючи на те, що вони улюбляють подарунки і добрих, але менше.

В цілому, у мене є враження, що ваші бабусі думають про всіх перших, і тільки тоді про себе. Вони готові провести нескінченний час з онуками, трохи спати і працювати. Навіть якщо вони втомилися, вони не думають про себе або скаргу. Хоча якщо голландський бабуся втомився від гучних онуків, вона буде прямо сказати це і відправить онуків додому своїм батькам, укладеним Mahil.



Ми часто захоплюємо. Європейські пенсіонериТі, хто знає, як жити для себе, подорожувати і відкрити нові горизонти в більш пізніх роках. Але часто ці люди просто не знайдуть часу в їх зайнятому графіку для найближчих людей – дітей і онуків. Вони, швидше за все, дивляться один одному, і їхні сім'ї менш ймовірні.

Ми маємо. бабуся У радянських часів онуки часто люблять більше своїх дітей. І не пошкоджуйте своїх дітей ні часу, ні енергії. Тому багато хто народно згадував дитинство, в якому старші родичі не тільки присутні, але були найважливіші люди в житті.

Хто знає, якщо молоді люди зможуть стати такими чудовими онуками для своїх онуків.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное