Які неминучі зміни, якщо ви починаєте жити за кордоном

Проживання за кордоном не так само, як тільки їхати на відпочинок або, скажеш, на екскурсію. Життя в інших країнах Це стрес, але все, що не вбиває нас природним чином, робить нас сильнішими. У цьому випадку казка виправдана сто відсотків. Це чудовий досвід і можливість подивитися на себе з-за кордону.

Тексти пісень, а це означає: Правда, що коли ви намагаєтеся втекти з життя в іншій країні, ви все ще берете себе з вами. Але зараз ви повинні переосмислити свої старі звички. Автор редакції "Сайт" Я спробував життя в іншій країні, багато вражень. Ось кілька речей, які змінять вас.



Життя в інших країнах не має значення, як довго це займає. Два місяці або два роки. Ви можете сміливо повісити замовлення на грудях і декларувати, вони кажуть, живі, світ бачив! І це. Життя в іншій країні може розраховуватися як особиста перемога. Якщо ви можете зробити це, ви можете зробити багато іншого. На жаль, вони часто приходять з-за кордону. різній

  1. Українська
    Знайте, якщо це англійська. Вибачте, що вона вже давно була «пошита» в наших головах. Але що якщо це китайці, що ви раніше не зустрілися? Тільки в той час ви починаєте грубо розуміти, що відбувається, і протягом декількох років ви будете дивувати, як ви зуміли дізнатися її. Тексти пісень, а це означає: І коли ви повернулися назад, ви будете ловити себе в іншій мові. 5519747р.



  2. Кошик
    Речі та їх кількість різко зменшуються. Якщо ви подорожуєте по всьому світу, то ваш багаж буде зменшений на одну валізу. Ви зможете краще зрозуміти, скільки і що потрібно для поїздки, і в цілому для комфортного життя. Ви дізнаєтесь про те, що ви звикли.
  3. Частина вас.
    Коли ви повернулися, вони завжди запитують вас, «Як ви?» Для мене це досить звичайний життя, в якому я не бачу тих романтичних кольорів. У мене є різні почуття, різні почуття. Я не знаю нічого про життя. Ви усвідомлюєте це тут, теж.



  4. Кальвадос
    Тепер калькулятор буде постійно натискати на голову. Так, скільки це в юань? І в доларах? В цілому це цікаве місце для оцінки вартості життя в різних країнах, відповідно до поточного курсу. Я не один з тих людей, які не рахують гроші, тому я мав планувати мої витрати.
  5. "Нормал."
    Ви звикнете до людей в ресторані, де ви вирішили їсти, плювати на підлозі оболонок насіння, подрібнити і поговорити про щось дуже гучно. В першу чергу ви будете здивовані, дратівливі і сердитися, тому що це неможливо в вашому будинку. Але чому ти, в своєму будинку раптом думаєш, що не було нормально? Це "пруження" з вами назавжди.



Життя в інших країнах час.
Дещо це абсолютно не прийнято бути пізно, час буквально варто його вага. І десь ваша зустріч може бути пізній час. І це буде відмінно. Цей проміжок часу стане нормою для вас. Хтось поспішає, інші здаються постійно лежачи на дивані. Смішні речі, що вони відчувають себе чудово! свінгери
Немає нічого рутину в іншій країні. Якщо ви не знаєте мову і не знаєте місцевих традицій, будь-які дії стають справжніми пригодами для вас. Прийміть хоча б квитанцію на електроенергію, яку потрібно сплатити. Довірте мене, це може прийняти вас весь день. Або навіть два.



Втратити все.
Для тих, хто збирається емігрувати, важливо знати одне: ви повністю втратите все. Єдиний спосіб зв'язку з вашим телефоном і на першому безкоштовному Wi-Fi. Ваше життя залишається в домашніх умовах, і ви приземляєте з одним валізом десь буквально на іншій планеті. Ви дізнаєтесь про своє життя. Я можу це зробити.
Ви не зіткнулися перед тим, як ви стаєте більш впевненими. Ви більше не відчуєте себе боятися просто зібрати прості речі, взяти ноутбук з вами, отримати на площині і піти десь протягом шести місяців. Це просто стане нормою для вас.



Ви різні
Ви повинні бути щільно, якщо ви є інтровертом. Щоб зв'язатися з ними, потрібно постійно звернутися до них. Можливо, хтось буде сміятися на вас добрим (це неінтелектний іноземець!), ймовірно, в якомусь моменті ви будете дуже боятися. Якщо ви можете обробити все це, ви можете обробити все інше. Щиро вітаємо Вас!

Від редакції обов’язково поділіться враженнями про перебування в іншій країні! Я знаю випадки, коли люди не готові до участі у звичному способу життя і дуже скоро повернулися додому. Тепер вони говорять про негативний досвід. Мій досвід Я не живу в іншій країні, але це роки Вони змінили мене назавжди.



Життя в інших країнах Це може здатися казкою, і це буде неправильно для підтримки такої ідеї. Однак все має свої плюси і мінуси. Не забудьте прочитати цей милий матеріал про які країни щасливі люди живуть і чому ви повинні піти там. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Фотозвіт та стаття .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное