Чи може діти відходити від батька, якщо він розлучився?

Життя з однією людиною до старого віку здається гарною картиною мелодрами. Не дивлячись на те, що кілька людей, які зустрілися з героями і можуть любити їх дружину на життя. З цієї причини, але це не означає, що люди повинні судити про розлучення. Взаємовідносини повинні принести радість як партнерам. Незважаючи на те, що багато хто вирішує зберегти шлюб заради дітей, наш герой не врятував нещасливого шлюбу.



Ми були одружені з дружиною 12 років. Вона подарувала мені дві дочки. З приходом дітей моя дружина припинила звертати увагу на мене і приурочила весь час до них. Я люблю своїх дочок, але я був боляче, що моя дружина не виглядала на мене як чоловіка. Ми проживали в окремих кімнатах протягом декількох років. І тоді я зустрів когось ще.

1 999 р.

Я не мав наміру зрадити на дружині, тому я сказав її, що я залишила її. Коли я дізнався, вона не перестала мене, вона дуже спокійно відреагувала. І я одружився з новим коханцем. вона була молодша, ніж мене, завжди зацікавлена в успіху, вона зацікавила мене.



Я не бачу своїх дітей. З того, як ви спілкувалися з матір'ю, мій мама дав подарунки до моєї дочки, я пропустив гроші через неї. Я з радістю бере участь у житті моєї дочки. І тоді я був сином, і я припинив намагатися доторкнутися з дружиною. Я приділяв всю увагу малюку.



Життя не опрацювала з другою дружиною, вона подала за розлучення, коли її син був 4 роки. Як виявилося, вона знайшла чоловіка молодше мене. Вона встановлює мені умови, в яких я міг бачити мій син і сказав мені, скільки грошей я повинен дати їй підтримувати дитину. Тексти пісень, а це означає: Тоді мій друг дружина вирішив я не гідний бачити сина мій. І припинили спілкування. й



Зараз я 67 років, мої діти дорослі і мають власні сім'ї, у мене навіть онуки я ніколи не бачив. Всі ці роки діти не шукали способів зв'язатися з мною, вони не зателефонували мені і попросили мене, як я відчував. Я брав участь у їхньому житті стільки, скільки я міг. І тепер діти не хочуть бачити мене, бо я пішов їх. Я не маю права на підтримку і догляд за дітьми? Я просто хочу, щоб людська взаємодія, але кожен забутий про мене.



Неважливо, як розвивається життя, важливо не відмовитися. Може бути, ми повинні спробувати від'єднатися з дітьми? Нехай вони розуміють і не судять свого батька, коли вони чують свою історію. А не чекаючи уваги ваших дітей, краще показати себе. Що б ви робили в цій ситуації? Чи є людина для помилок молоді?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное