Печиво трьох продуктів, які чоловік просить сніданку

Я більше не купую бісквіту для чаю, я дізнався з Ольги Мавей. тример в будинку. У рецептурі я відразу ж захопився тим, що тест містить лише 3 інгредієнти. А можна зробити як солодкі, так і солоні печиво. Солодка зверху посипається цукром або цукровою пудрою.

Або можна додати провансові трави, насіння льону, і ви отримаєте смачну солону тріщину, яку потім можна використовувати. Закускай І мій мати-в-право говорить, що цей рецепт старий, вона використовується для випікання бочок з такого тіста, вони розтоплюються в роті.



Cracker в домашніх умовах Сьогодні редакція "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки тример Ольга Матвей рецепт. Не можна відірвати!

інгредієнти
  • 260г борошна
  • 200г маргарин
  • 100–150 мл пива
  • цукор


Підготовка
  1. Температура кімнати маргарин з борошном.



  2. Залийте пиво в вершкове борошно. Змішайте тісто, а потім поставте його в просвіт, загорніть її в харчову плівку і вставте її в холодильник на півгодини. р.



  3. Візьміть тісто з холодильника, розкачати його тонко. З звичайною ножем, або досить круглий з зубними протезами, вирізати тісто спочатку на смужки, а потім діагонально, так що своєрідні діаманти утворюються. 119089



  4. На сковороді накривають пергаментом, викладають печиво. Перед тим як укласти печиво на мисці, верхню частину кожного шматка першу в цукор. Якщо варити солоні печиво, можна посипати зверху заготовку сіллю і провансковою зеленню. Краще відразу підготувати два варіанти тріщин: солодкий і солоний.

    533769



  5. Випікати печиво в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 10 хвилин. Після випічки охолоджуйте печиво, не їсти гарячими.



  6. Це, тример готовий. Бодибилдерши!





І познайомитися з цим рецептом, дивитися відео з кухар-канал Ольга Матвій. Я люблю всі рецепти, тому що вони завжди приходять вперше.

https://www.youtube.com/watch? v=vug_4Ni1ASo

Редакційна консультація Також я пропоную дізнатися рецепт приготування снеків з трісків. Щоб зробити такий торт салат простіше просто, основний стан приховує протягом години, щоб замочити!



Трійка в домашніх умовах швидко І це просто, і там багато. Єдиним недоліком є те, що ці печиво їсти як насіння. Я зроблю кілька порцій одночасно і насолоджуватися смачним печивом протягом всього тижня!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное