Що робити так, щоб окуляри не тумани або в кімнаті або через маску

Яка людина з бідними очима? Звичайно. груповуха! У осінньо-зимовому періоді ця проблема більш актуальна, ніж коли-небудь. А враховуючи те, що ми постійно зносимо захисні маски, це додатково посилюється.



Я спробував різні способи, щоб зробити мої окуляри зупинитися, щоб схуднути. Деякі з них були реальними переоцінками для мене. Що б я був, якщо я не поділився моїми знахідками? Позбавляємо від зайвих окулярів один раз і назавжди!

Так ви, ймовірно, маєте все необхідне в домашніх умовах. Я почув про цей метод довгий час, але тільки недавно спробував його на практиці. Об'єктиви повинні бути вологими. рідке мило, гель для душу або простий шампуньй Чистий гліцерол також буде робити. Потім за допомогою бавовняного диска або бавовняної м'якої тканини знімають виріб зі скла, розтираючи її в лінзи. Рідка речовина не шкодить їм будь-яким чином, але результат буде там!



До речі, якщо ви просто вимити окуляри. милийВони не потінуть. Але в довгостроковій перспективі цей метод на жаль досить погано. Тому краще використовувати звичайний рідке мило. Я спробую гліцеролу в наступний раз.

Щось надходить на лінзи. голінняй Вам потрібно потерти продукт і чекати близько 1 хвилини. Потім зніміть надлишок чистою ганчіркою і додайте склянки ще кілька хвилин. Потім протріть склянки сухим.



Ви також можете використовувати зубну пасту таким же чином. До речі, його можна застосувати до дзеркала у ванній кімнаті, щоб вона не була туману. Ви коли-небудь чули про такий популярний метод?

Не кожен хоче мені з милом або шампунем. Крім того, досвідчені окуляри власники не вірять, що ці методи працюють. Вони говорять, що лінзи часто виготовляються не зі скла, але з пластику. Якщо ви змащуєте щось з переліком вище. Не проблема!

Якщо ви не хочете ризикувати і використовувати народні трюки, є інші, професійні. Наприклад, можна придбати спеціальний інструмент - окулярий Це спрей або розчин, який допоможе вам впоратися з проблемами з капелюшками.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пошта поділена Салоном Оптики "Сайт" (@optikavzor)



Професійні плавники економлять свої плавальні окуляри з антифогом. Це інструмент, який змінює натяг на поверхні води і запобігає утворенню окремих крапель на внутрішню поверхню лінз. Також можна використовувати для нормальних окулярів.

Крім того, сучасні виробники пропонують клієнтам об'єктивй Він не завадить блювоти і послужить вірою протягом багатьох років. Це одна з найнадійніших способів.



й Безкоштовно Якщо ви плануєте зробити нові окуляри, обов'язково вивчіть це питання. Ми ділимося корисним посиланням, який допоможе вам зрозуміти всі можливі види покриттів для лінз.

Пам'ятайте, що стан ваших склянок залежить від належного догляду. Перший, Спробуйте не доторкнутися лінз пальцями.й По-друге, пам'ятайте, що краще використовувати спеціальну тканину мікрофібри для протирання. Завжди перевозити його з вами для зручності. І, звичайно, тримати окуляри в щільному корпусі.

Що про маску? Іноді я занадто лазу, щоб потерти склянки милом. Але я шкодую, як тільки я вводжу номер або магазин. Залишилося або видалити окуляри (після всього, з маскою вони тумани ще більше), або затягнути захист вище, щоб окуляри закріплюються на масці і носі. Особисто, це дійсно допомагає мені.



й Тим не менш, за довгий час не схожий на це. Дуже швидко, моя бавовняна маска змочується зсередини. І в цілому, дихання в ньому набагато важче, ніж якщо був доступ до повітря зверху. Ну і я спробую перевірити життя рубати з голінням піни і зубної пасти. Я дивлюся, як вони ефективні!

І якщо у вас є свої ефективні способи груповуха Не турбуйте більше, залиште коментарі. Давайте ділимося нашим неоцінним досвідом. Дуже важлива і необхідна в нашому часі!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное