Що потрібно знати при купівлі квартири у вашій молоді, щоб не обпекти себе

Багато молодих людей дивляться, Як зберегти квартируй Після всього, не всі мають багатих родичів, які просто приймають і дають окреме житло. Так багато чого краще жити в будинку, зроблених своїми руками. Або хоча б жити в квартирі, що ви зробили свої гроші, щоб купити.

Сьогодні видання. "Сайт" Пропонуємо ознайомитися з думками нашого читача, який в кінцевому підсумку вдалося отримати власне житло. Тим не менш, дівчина впевнена, що якщо вона мала поточні знання кілька років тому, вона могла придбати квартиру раніше. Вона вирішила поділитися своїми маленькими відкриттями з іншими.

доб.

Як зберегти квартиру Так, мої поради можуть здаватися очевидними. Це те, що я думаю про них зараз. Але кілька років тому, я дійсно не хотів цього знання. Тому я не здивився, якщо є ті, кому ця інформація буде корисною сьогодні, Крістіна пише.

«Для того часу я можу пам'ятати, що валюта тільки виросла. Покупка доларів, євро або франків має сенс. Якщо ви плануєте економити протягом тривалого часу. При купівлі валюти не менше, але регулярно. Як правило, бажана властивість поступово підійде, а заощадження не розтоплять багато через інфляцію. й



«При покупці варто шукати житло в центрі або в популярних зонах, де обов'язково залишиться рідина, і навіть додати в вартість. Тут краще взяти десятки критеріїв (локація, інфраструктура, репутація, попит) і при виборі перевірити кожен товар. Це особливо правда, якщо є ймовірність, що в 5-7 років ви вирішили продати свою квартиру.

Я дізнався, що продаж хорошого будинку легше, ніж покупка. Тому вибір житла є справжнім мистецтвом. І при виборі квартири відмовляються від допомоги досвідченим ріелторам. Покупка агента не потрібна. Але вибрати ідеальний варіант, такий фахівець обов'язково допоможе. й



«Це ще вигідно купити, коли будується квартира, на ранніх стадіях. Після отримання опучених ключів майно в будь-якому випадку збільшиться ціна. Навіть якщо виникає криза. Просто тому, що це більш бажаний для всіх, хто живе в квартирі, що ніхто не звик.

Вам потрібно підрахувати і перевірити все самостійно. Менеджер розробника знає, як правильно говорити, але ви не можете довірити свої слова 100%. Ми перерахуємо прибутковість, окупність, іпотечні платежі та ін. й



«Якщо ви вирішили на іпотеці, вам просто потрібно подбати про подушку спочатку. І тільки коли накопичилася середня сума витрат на наступні шість місяців, можна взяти кредит на житло. Чим важливіше звуки.

До речі, важливо взяти іпотеку на праві умови, після чого переваги від неї будуть більш ніж проблеми. Якщо ви не знаєте багато про контракти, краще платити юриста з нерухомості, який проаналізує точки змісту і пояснить, які підводні камені можуть очікувати.

03039, Україна

Багато людей бояться довгострокових іпотеки. Це не те, що страшно, хоча. Гроші виявляються значно дешевшими практично щодня. Так, і тільки одиниці оплачують іпотеку за весь термін: іпотечний житло або продати з усіма супутніми зобов'язаннями або близьким рано.

Не боятися, що протягом 20 років цей кредит продовжує злити сімейний бюджет. Просто спробуйте отримати іпотеку на найбільш вигідних умовах. Але в той же час, таким чином, оцінити фінансові можливості сьогодні і в 5-10 років, дівчина консультувала.



Звісно, в наш непростий час, не кожна молода сім'я може дозволити собі навіть іпотеку. Після того, як ви повинні оперативно боротися з поточними витратами, оплачуєте за оренду житла зараз, одночасно заощаджуючи кошти на оплату внизу і подушку безпеки.

І для ремонту придбаної квартири також потрібні гроші. Таким чином, ви повинні зберегти на все і спробувати заробляти якомога простіше, щоб в кінцевому підсумку придбати вичерпні квадратні метри особистого простору. Але це варто?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное