Мій чоловік пропонував глибокий смарагу в подарунок, але мій блюдо припинив свої грішні думки.

Тепер я знаю, як приготувати французьку випічку, щоб здивувати дітей і дорослих. Хрустка їсти спіраль фрі поєднується з змащенням дітей - це ласощі моєї вуха! Так, я знаю, що фрі не дуже корисний, але іноді ви хочете, щоб лікувати ваш будинок з чимось схожим на це.

Сьогодні видання. "Сайт" поділяють незвичайний спосіб приготування картоплі фрі спіральй Я зауважив, я люблю!



Як приготувати французькі картопля фрі Інгредієнти
  • 3 картопля
  • 1 яйце
  • 3 ст. картоплі крохмаль
  • 2 ст. ложки сирного порошку Пармезан
  • порошок петрушки
  • 3 ст.л. молока
  • сіль, перець за смаком
  • рослинно-масляний


Підготовка
  1. Варити картоплю в злегка солоній воді, а потім порізати її картоплею виделкою або виделкою.



  2. Додаємо в картопля крохмаль, сирний порошок і залийте молоко. Замість сирного порошку можна використовувати сир натерти на дрібній тертці. У окремому контейнері збити яйце, а потім додати його до картоплі. Також перець і сіль за смаком. Сіль потрібно дуже мало, так як сир також додає солоний смак. Можна додати порошок петрушки або сильно подрібнити зелень. Стирайте все разом.





  3. Поставте всю картоплю в кондитерський пакет, акуратно зріжте краю сумки.



  4. Покладіть рослинне масло на нагрітій сковороді. Коли масло добре нагрівається, починайте форму в сковороді Картопля-пілля.



  5. Нагріваємо на великому вогні 1-2 хвилини з кожного боку.



  6. Поставте готову картоплю на паперову серветку, щоб вберегти зайвий жир. Серв. картопля і овочі. Бон привіт!





І познайомитися з рецептом докладніше, дивитися відео з чудового кухар-канал смачний день. Я збуджусь про рецепти, які я знайшов на цьому каналі. Моя рука свербіж, щоб почати готувати!

https://www.youtube.com/watch? в=JUmCDKyjNJ0

Також я пропоную, як приготувати смачну французьку фрі без крапель вершкового масла. З любов'ю!



Дякую за цей рецепт, я тепер знаю, як приготувати. фріЦе хрустка і з ніжною текстурою всередині. Чудова страва! Діти люблять його. І для чоловіка - трохи більше солі і спецій, а під піною - що потрібно.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное