Одиночна мама розповідає про те, як неприємна вона, коли ви постійно одружені

Одні жінки можуть бути не нормою, а й не пророком. Наклейка «не одна потреба», щоб покласти її м'яко, довго неприпустимо для них. Крім того, якщо у них є діти, вони вже усвідомили себе в материнці, і це може зробити їх щасливими. Але стереотипи в суспільстві не можна легко видалити. Ви повинні спробувати. Про нас Як жінка стає впевненоюй



Вона прийшла до редакції. листй У ній вона ділиться хворобливими, її спостереженнями і відбиттями. І вона розповідає про те, як вона прийшла до прийняття себе, стала впевненістю і більш успішним. Ми вважаємо, що цей досвід буде корисний іншим жінкам в подібних обставинах.

Як жінка стає впевненим, що надсилайте лист з життєвою історією та мотивацією.

Коли я вагітна з чоловіком я люблю, і він не здивував мене, я довго вважаю себе непотрібним. За допомогою батьків і суспільства, в якому вона виросла. Я був живим в невеликому районі.

Моїми рішеннями, що мають дитину. Моя батько і мама захопили зуби і підтримували мене. Не пропустіть можливість сказати, як «розумна» я. Моя онука була кохана і спробувала натиснути мене на фон навіть у піднятті власної дитини. Що може мати давати дитину? Я тільки переносить його через глибокий вниз я вірив його. Тепер я думаю, що це божевільний. Смішні і гіркі одночасно.



й Безкоштовно Ви можете розповісти про цей період життя. Надлишок кілограмів, занурення (і чому? Я рідко навіть виглядав в дзеркалі, складність. Чоловіки були з питання. Не помітив мене.

Як я можу допомогти вам дізнатися, що врятували тебе? Іскра віри в серці, які речі можуть бути різними і я можу зробити це. Мої сини ще мотивують. Я любив читати всі види психології статті і дізнався, що щаслива мама була щасливою.

Але я не можу це зробити самостійно. Один літо я зустрів колишнього однокласника Ніни. Вона прийшла на відпустку батькам, сказав, що вона живе в столиці, працює як психолог. Я сказав вам про шахту. Не сором'язливі або ембарименти, як це було. Ніна вирішила допомогти, бо для неї це цікава практика.

р.

Далі ми спробували багато методик і прийомів, доступних для сучасних психологів. Тепер трохи смішно запам'ятати, а потім я самодно занурився в роботу на себе, позбавляючи змінити життя на всіх витратах. І ви знаєте, що? Я зробив це!

Не відразу, не зовсім, але поступово. Якби я побачила себе. Займали роки до «фіксу» все. Я все ще зробив це в іншому темпі. А під девізом, який став жартом Ніни потім: «Якщо ви занурилися в себе, то в той же час висаджувати щось».

Життя одної мами, які переїхали з дитиною до обласного центру. Для зняття невеликого «однушка» допомогло жити там кузина. Вона допомогла виявити маленькі в саду. Я отримав роботу в якості посудомийної машини біля дому.

Оздоблений. муфта Мої батьки (і батьки) прийняли рішення. Це не так просто: «Щоб подарувати вам цей шматок паперу, вам доведеться довести його звідти і звідти». Щоб полегшити поставлене завдання допомогло відчуття гумору і сприйняття ситуації як квест: «Для деяких статей - отримати гроші».



О, і я почав доглядати за собою. Надмірна вага практично відійшло, тому що постійний стрес і робота сприяли цьому. Я пішов в салон краси вперше. Так, як модель. Якщо ви йдете там як модель. Це, майстер навчає своїх студентів, навчає своїх навичок на практиці. А кожен щасливий!

З батьками довелося сперечатися і захищати свої права. Моя голова була скручена, і я наполягає на шахті. І сталося. Я прощав їх, і ми говоримо трохи.

Здорова самооцінка в житті Від "не одна потреба" Я все ще стала необхідною. Перш за все, себе. І інші. Ми побачимо щасливу маму. Я іноді маю серце, що він росте без батька, і вони не спілкуються. Але це не так сумний.



А син, який вже йде в школу, також кілька дітей не мають тато, переважно всі мами. Ординарна школа, не деякі спеціальні школи, де діти приводяться з «бабу з причепом». Я бачу ці діти, разом з іншими, зростаючими і розвитком.

Одного разу, після зустрічі з батьками, я почув монологу від "невинної" матері. За підтримки половин-орфанів (тобто, без тад), або за адресою «некомпліант» їхніх матерів. Я пам'ятаю, вона каже: "Це все так добре занурено, запрасовано: немає жирів, не зморшки, лазер для волосся знімається всюди. Що таке використання? Хто це потребує? Вони не мають чоловіків. Чоловіки люблять мене з 94 кілограмами. Не носити макіяж. Як милосердя! (Останнє слово, яке воно чинило).

3610Р. 4200Р.

Я дивився на цю жінку (перхапс вона молодша ніж мене) і сказав нічого. Значення? Я зробив власні висновки. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Але чому вона раптом вирішила, що догляд за собою рівний хоче знайти чоловіка? Може бути нормальна жінка хоче бачити нормальну людину, причал, любляча і більш-менш виконана в житті.

Я зустрілася з кимось з часу. Я відчуваю, що це не мій. Що таке звички? "Всі хочуть "фіксувати" мене." Я отримую регулярні пропозиції або просто одружився. Я не хочу!

Це може бути дивно, але я люблю свою самотність. Я звик до незалежності, знаю, як заробити і впоратися з побутовими проблемами. А щоб закінчити чужий настрій гойдалки, слухати інструкції "як і що робити" - пробачте мене, це в минулому. Для мене простіше купити сумку самостійно (коат, iPhone), ніж для того, щоб закінчити чужий блід для цих речей.



Я довго зняв свої рожеві окуляри і не чекав князі на білому коні. Я просто знаю, що все має свій час і для кожного виробу. Будь-який в цьому житті можливо. Не дарма про те, що гипсі колись сказав мені: «Ви будете мати три дітей і чоловіка, ви будете носити в руках. й

Саме так жінка стає впевненою у собі. Це була подорож, що варто зробити. Для вашого щастя і майбутнього ваших дітей. Я не шкодую. Дякуємо за розуміння.



й Ми не можемо додавати. Після читання листа я хочу сидіти в тиші і думати про себе. Різні люди з різними долями можуть сприймати один одного по-різному. Ми стояти в твердості з жінкою, яка написала нам. Бажаю її та інших, як її щастя. Нехай все працює. Ви гідні!

Якщо ви, наш читач має щось додавати, залиште коментар.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное