Посівні оксамитові ковдри так що на сайті немає місця проживання, і не потрібно інших кольорів.

Оксамитові, або тагети, є ідеальним рослиною для новачків у фторкультурі. Якщо ви вирішили вперше прикрасити ваш сад або клумбу біля будинку з соняшниками, то ця стаття обов'язково стане в нагоді вам. По-перше, весна далеко не, а значить, краще почати готувати заздалегідь. Сьогодні видання. "Сайт" розповість Коли посадити оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові та як доглядати за нимиЯ хочу, щоб тримати вас щасливими протягом тривалого часу.



Так, в першу чергу потрібно зробити це купити насіння. Ціна їх залежить від сорту рослин, але в цілому вони досить недорогі. Вишукані оксамитові оксамитові вироби. І перша і друга включає величезну кількість різних сортів, які відрізняються один від одного за зовнішнім виглядом. Найпопулярніші сорти Малий Герой, Карнавал, Фербулус, Харлекін, Лемон Королева, Мандарин.



Теґи можна висаджувати різними способами. Наприклад, просто висівають насіння в відкритий грунт. Або, передньою рукою зробіть розсаду для пересадки в грунт. Як правило, У відкритий грунт насіння сіють в середині травняІ через 2 місяці з'являються перші бутони. Ви можете використовувати або просочені в епіні або перманганатному насіння. Ну, нехай буде йти до самої посадки.



Спочатку викопувати і вирівняти ліжко. Це буде ідеально, якщо ви додали подвійний суперфосфат до землі. Потім в садовій формі поздовжніх лущів з глибиною не більше 1 см. Потім покладіть насіння в ряд на коротку відстань один від одного, посипте все землею і полями поливу. Робимо це ретельно, щоб насіння залишилися в місці. Перші пагони можуть з'явитися протягом тижня. Якщо ви хочете прискорити цей процес, ви можете покрити ліжко з плівкою.

Приготування розсади в домашніх умовах так, щоб ваші клумби цвітуть раніше, Почати готувати розсаду в лютомуй І до кінця квітня розсада буде готова до пересадки. Можна робити розсаду різними способами. Ми будемо говорити тільки про один варіант. Вам знадобиться не дуже глибока пластикова ємність з кришкою, а також хороший грунт.



Виберіть м'яку, сипучу, повітряно-непроникну землю. Якщо це ваш перший раз, вибравши простий в магазині. саджанцій Заповнити контейнер півходу і вирівняти грунт по периметру. Потім залити насіння на землі в довільному порядку. А потім посипаємо їх тонким шаром грунту (не більше 1 см).

Візьміть трохи землі і залийте воду. Тепер закрийте контейнер і відправте його до шемалей Ідеальна температура для розсади становить 23-25 градусів тепла. Після 5-9 днів, коли з'являються перші пагони, безпечно відкривають кришку. Озеленення необхідно використовувати для сушіння повітря.

52111764

Близько 20 днів, коли саджанці з'являються листя, вони можуть зануритися. Тобто пересадка на окремі склянки або менші ємності. Поглибити розсаду на перші сім-ядерні листя і продовжувати доглядати за ними. Оксамитові ковдри Гарне освітлення та своєчасне поливй Саджанці будуть готові до пересадки в 50-60 діб. Тому розрахувати час його приготування, на основі клімату вашого регіону.

Якщо ви хочете дізнатися більше про процес, обов'язково перегляньте це відео. До речі, на каналі Яна Федорова можна знайти багато корисної та актуальної інформації для садівників. Використовуйте його для здоров'я!

https://www.youtube.com/watch? v=rxhkEyXBFQE

Немовля оксамитовий Вони можуть рости в тіні або на сонці, і вони потрібні щось. По-перше, регулярне полив. У літньому віці найкраще робити це ввечері. По-друге, ліжко повинні бути зняті для і бур'янів, як вони з'являються.



Крім того, коріння рослини насичені киснем, час від часу необхідно розсипати грунтй Якщо ви помітили сухі суцвіття, безпечно їх видалити. Так ви прискорите процес нового цвітіння і поліпшите зовнішній вигляд taghetes.

Оксамитові оксамитові оксамитові Якщо ви вирішили годувати їхй Однак не варто перестаратися добривами. Найкраще зробити їх 3 рази: коли розсада виростає до 10 см, після появи перших бутонів, а потім до початку цвітіння.

Які хороші оксамити Оксамитовий не тільки відмінно виглядає і може прикрасити ваш сад. Вони також мають безліч цікавих властивостей. Наприклад, їх Особливий запах відлякує від комах шкідниківй Тому досвідчені літні мешканці рослини Чернівців біля овочевих культур.

Р

Крім того, для лікарських цілей використовуються яскраві квіти. У народній медицині особливо популярні оксамитові оксамити. Повернутися в давні часи настоянки використовується для лікування різних недуг і зняття болю. Про це пишемо.

Хоча я не маю саду і жити в квартирі, я був дуже натхненний і хотів. оксамитовийй Як виявилося, що це дуже просто. Досить вибрати невеликий сорт і відповідний горщик. Далі слідуйте за схемою вище. Я думаю, що це! Я сподіваюся, що ця стаття була корисною для вас. Це буде чудово, якщо ви поділилися своїми друзями.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное