Побачила чоловіка, як приготувати курячу солому, і тепер він слідує його прикладом

Питання про те, як тримати себе в хорошій формі і не отримувати додаткові фунти зацікавив мене довго. Сьогодні, після новорічних свят. Довгий час шукав хороших рецептів в Інтернеті, потім спробував на кухні, але не все було можливо: потім рецепт був невдалим, після чого я не зроблю. Пробити ситуацію. харчова Ігор Гітарешкін. Курячі наповнювачі є першим, що я спробував на своїх порадах і був приємно здивований як за смаком, так і простотою приготування.

Я дуже сподобалося, що він був використаний як ковдру. бюстгальтерНе подобається традиційний рецепт. Справа в тому, що тріщини сильно поглинають зайвий жир, який не можна сказати про латунь.

р.

Яйця з курячого філе Сьогодні видання "Сайт" Поділіться інструкціями приготування смачної курки nuggets з crisp crustй Тільки один погляд на цю страву грає апетит вовк! І самий амбулаторний, можна знайти в нижній частині статті докладний відео рецепт цього закуски.

інгредієнти
  • 250 г курячого філе
  • 1 яйце
  • 50г вівсяний бюстгальтер або м'якоть волокна
  • сіль, спеції за смаком
  • рослинно-масляний


Підготовка
  1. Вимийте куряче філе, потім наріжте тонкими шарами, наріжте зайвий жир.



  2. Сіль курки і посипати деякі спеції, а потім добре збити м'ясо молотком.



  3. У окремому контейнері збити яйце. Занурення шматочків курки в збитому яйцекліні, а потім кожного шматка згортають в вівсяний брук. Бран можна замінити м'ясними волокнами. Габаритний зображення



  4. Нагріваємо сковороду з рослинною олією, а потім опускаємо заготовки в неї. Ігор Гітарешкін порадує смаження на кокосовій або оливковій олії, тому це більш корисно. Поспішайте над середнім теплом по обидва боки до готовності. Займається приблизно 2-3 хвилини з кожного боку.





  5. Це, курчат-нугець Готовий. Бодибилдерши!





Ось обіцяний відео свінгери в вівсяних бруках. Знизу мого серця я подяку Олегу Гінешкіну за свої розумні рецепти і поради харчування.

https://www.youtube.com/watch? v=-5Kx0HXqKUo

Я також раджу дізнатися, як підготувати непаралельний pp-chizcake з бананів і вівсяних. Неможливим є розбити!



Як ви можете побачити, nuggets куряче філе Приготуйте майже в блендері очей! Вони хрусткі зовні і дуже соковиті на внутрішній стороні. Я рекомендую подавати їх з овочами та кислим соусом.

Вам подобається курка? Ви коли-небудь зробили нуклети в домашніх умовах?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное