Великий приватний будинок на вторинному ринку був розчаруванням, він був краще мати груди з золота.

Великий приватний будинок - це пристойний. Всі мрії, кожен хоче, кожен бачить себе як джентльмен в хору. Я не хочу приховати будинок, це чудово, але я повинен втратити голову в цих питаннях? Люди, як правило, відсмоктуються до ейфорії і роблять деякі висипні речі. Якщо це невелика річ, її легко закріпити. Але будинок не буде працювати таким чином.



Редакція "Сайт" Я вирішив заспокоїти відображення того, що сталося, якщо один з нас мав таке щастя. У зв'язку з технологічними роботами, ми можемо самі зателефонувати одержувачу. «Забезпечити сім разів і вирізати один. й

Напевно, один з нас має відносну або знайому, яка з радістю веде вас через циклопану гоморину, вони говорять, тут у нас є бібліотека, є зал, і тут є кінотеатр, на цьому поверсі є три спальні, а зверху – чотири. Коли ви попросите йому те, що спальня він живе, він і його дружина живуть в будинку для безпеки, але ці красиві 1 800 квадратних метрів були на продаж протягом п'яти років.



«Що потрібно нам? Здається, що це питання краще запитати перед покупкою, а не після нього. Але це не найгірша частина. Багато людей, як правило, занурюють на вторинну, тому що вона є дешевшою і більш практичною. Що це таке? По суті, будинок вже занурився, хороші власники погоджуються навіть залишити меблі. Не обмежуй радість!

Це непристойна ейфорія, яка робить вас безперечно. Особливо, коли ви недосвідчений і eager, щоб насолоджуватися таким важливим придбанням. Кюнінг-готелі. Ви не маєте зайвих питань. І завжди потрібно процідити, коли вони «чудно» погоджуються залишити меблі.



Добре, це час, щоб перейти від теорії до практики. Наш друг купив його. двоповерховий Розмір майже трьохсот квадратів з повним підвалом. Будинок розсіюється, з меблями. Проблема почала з нею: вона зношена і не дуже стильна. Симпатичні власники врятували себе від проблеми експорту, переклавши її на нові тенти. Смарт

Що робити? Я мав розібрати меблі, а потім вийняти його на власній. А потім було ще одна неприємність: стіна за меблями була покрита цвіль. Виявляється, що попередні власники покривають меблі цього недоліку. Здавалося б, що в житловому будинку можна заощадити на ремонті, але, як можна побачити, ви все ще повинні це зробити.



Ви можете подумати проблеми. Я не думаю. Великий будинок не збирався відмовитися. Виявляється, минулий майстер "мутил" з лічильниками і тільки щасливою від нещасного випадку, уникаючи штрафу від декількох сотень тисяч. Я перетнула себе, звичайно.

Будинок був придбаний в кінці осені, коли перший сніг впав. У січні він став більш холодним і зрозумілим, що будинок не може бути належним чином зігрітий. Все через неправильне налаштування вікон: вони плетуть, і сифон, погано закриті. Ще одна проблема, яка приємно вдарила гаманець.



Крім того, невеликий косметичнийВи повинні зробити своїми руками. Іноді здається, що запрошені майстри намагаються вибити більше грошей від вас, а якість своїх послуг сумнівна. Тексти пісень, а це означає: І зробити це себе дорогоцінним часом.

Не дуже важливо, як великий будинок. Важливо розуміти те, що держава в ній перебуває. Вона потребує очей і очей. І загальнийЗвичайно. Три сотні квадратів для двох, ми думаємо, занадто багато. Ви можете зробити сто. Це багато. Ми чекаємо на вашу думку - як він повинен бути і повинен бути так величезний?



Великий приватний будинок на вторинному ринку може захопити безліч цікавих сюрпризів. Це буде краще, звичайно, було грудей золота, а не зношеного котла. Читати нашу статтю про те, де ще шукати, якщо ви купуєте приватний будинок. Бажаємо вам міцного настрою!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное