Що варити, якщо родина відмовляється їсти дуб авокадо

На жаль, наші люди не люблять іноземну кухню. Тим гуакамоле Дуже добре підійде улюбленій кухні типового холостяка. Інгредієнти мало, їх можна знайти в найближчому супермаркеті, готувати легко і швидко. Що ще потрібно?

р.

Ніщо дійсно. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Це швидко? Я. Чи добре? Як мені сказати? Найкраще приготувати страву, яка підійде практично всім, особливо кукурудзяних чіпсів. Давайте!

Guacamole класичні інгредієнти
  • 1 середній авокадо
  • 0,25 червоний цибуля (20–30 г)
  • 0 товар(ов) - 0.00грн.
  • 40г томати
  • 3 кільця з маринованої або свіжої jalapeño
  • 3 гілочки олівець
  • 1 ст.л. оливкової олії
  • сіль, перець за смаком


Підготовка
  1. Наріжте авокадо в два і видаліть кісточку. Використовуйте ніж і wit, якщо ви робите його вперше. Вибирайте пюре з ложкою і помістіть її в глибоку невелику ємність. Додати вапняний сік.


  2. Тепер ріже лука з невеликим кубом.


  3. Додати нарізаний джалапеніо перець. За смаком нічого зайвого. Не забудьте порізати помідор.
    Р

  4. Соковита олівець.


  5. Тільки зараз простягаємо всю масу на основі авокадо. Таким чином, інгредієнти дають один одному смак і об'єднати в одну симфонію.
    1777-1931

  6. Пити оливкову олію так, щоб всі продукти стали друзями. Посипати і почистити, щоб відчути палітру без проблем. Зайдіть! Не забувайте, що це не самостійне поширення, але добавка до чіпів або лаваші. Бон ацетит.




Таке поширення буде доречно не тільки для звичайної вечірки, але і для будинку, просто трохи з чіпсами або сендвічами. До речі, дуже хороший рецепт: шматочок хліба, гуакамоле і шматочок червоної риби зверху. Тексти пісень, а це означає: Довіра мені, Мексика ближче, ніж ви думаєте!

доб. 5

Для любителів дієт і просто спортсменів: основний інгредієнт, а саме авокадо, сповнений натуральних рослинних жирів, без яких ваше тіло не сприймати волокна. Так guacamole є продукт, який прийде в руці як для насоса, так і для гімнастики. Хороший тренування і хороший апетит!

https://www.youtube.com/watch? v=QV32xOp3ZcY

Ось відео, щоб зробити його простіше, щоб отримати його прямо.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное