Печиво Courabier, замінюючи техніку закріплення коханим чоловіком

Довгий час я боївся варити. кішка в будинку. Я думав, що це було дуже важко і що я не зміг впоратися з ним, але я відчув час. О, як неправильно я був...

Виявляється, що найсмачніший Баку-курабе можна запікати без проблем всього за 15 хвилин. Сьогодні видання. "Сайт" ділитися інструкціями для виготовлення печива з делікатною фактурою та кремовийй Не можна відірвати!

р.

Печиво "Кураби" в домашніх умовах Інгредієнти
  • 140г борошна
  • 1 білок
  • 90г м'яке вершкове масло
  • 55г цукровий порошок
  • 10г ванільний цукор
  • 2 ст.л. густого варення
  • щіпка


Підготовка
  1. У глибокій мисці покласти м'яке масло, сіль, ванільний цукор і цукровий пудр. Вдаріть все міксером перед маслом збільшує обсяг. р.



  2. Додайте яєчний білок і зберігайте збивання міксера ще 1-2 хвилини. Додайте борошно і перемішайте ще на півгодини.



  3. Поставте тісто в тісто з насадкою "відкрита зірка". Резервуар покритий пергаментним папером, а потім висаджувати печиво.



  4. У середині кожного шматка печива зробіть депресію (Я шпилюю мій пальчик), а потім вичавити варення з пастки.



  5. Печиво випікати в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 10-12 хвилин. Р



  6. Це, кішка Готовий. English, Українська, Français...





І познайомитися з цим рецептом, дивитися це відео з чудовою кухар-канал "Прості рецепти."

https://www.youtube.com/watch? v=Jv-rdUFrV9E

Редакційна колегія Я також раджу ознайомитися з рецептом печей з варенням. Я зроблю начинку з лимонів з цукром пропускають через м'ясорубку. Крохмаль не потрібно, варення не витікає, квадрати не горять!



Завдяки вище відео рецепту красивої господині Лілія, я тепер готує печиво Courabier в домашніх умовах легко і з задоволенням. Цей ніжний кремовий пісок cookie буквально розтоплюється у роті! Дуже смачний магазин.

Після того, як ви спробуєте, ви будете зробити цей cookie дуже багато!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное