Що таке Ольга Мавей з баклажанами, щоб вони виглядали як гриби?

Для всіх любителів баклажанів я маю особливий рецепт! Як приготувати баклажаниЯк гриби, я дізнався з Ольги Мавей. Я готували за рецептами протягом тривалого часу, і все завжди працює.

Відразу не хочеться відзначити: ні клопотання про спеціальність, ні інгредієнти комплексу, ні вартість часу великих, це блюдо не вимагає. Тексти пісень, а це означає: Будь-який, хто намагається цей салат, здається, що він їсть реальні гриби.



Баклажани з часником люблять гриби Сьогодні видання "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки баклажани І часник зі сметаною. Не можна відірвати!

інгредієнти
  • 3 баклажани
  • 1 голова часнику
  • 3 цибулини
  • 200г сметана
  • зелений
  • сіль, перець за смаком


Підготовка
  1. Очистити цибулю і вирізати їх у великих кубиках. Перенесення цибулі до добре розігрітої сковороди з рослинною олією і обсмаженою до золотистого.



  2. Очистити баклажани і вирізати його великий з кубом. р.



  3. Для заливки змішайте сметану з подрібненою зеленню. Ольга Matvey радить взяти пару гілок петрушки і кропу. Також додайте часник, пропущений через прес. Посипте його до смаку, добре перемішайте.



  4. Додайте баклажани до цибулі, злегка солоний (приблизно 1 чайну ложку солі). Гірка і тушки на середньому вогні до готовності баклажанів.



  5. Додати сметану, перемішати. Витрати на середній вогонь протягом 2 хвилин з моменту кипіння.



  6. Це, баклажани У грибах готуються. Бодибилдерши!





І познайомитися з рецептом докладніше, дивитися це відео з красивого кулінарного каналу Оленка Matvey. Я люблю всі рецепти!

https://www.youtube.com/watch? JavaScript licenses API Веб-сайт Go1.13.8 б

Редакційна консультація Також я раджу дізнатися, як приготувати смачну закуску баклажанів з зеленню. Пікантний і соковитий, вони приходять в будь-яку бічну страву і миттєво диспергуються!



Баклажани гриби Краще подавати холод. Чим більше ви відрізаєте цибулю і баклажани, тим краще буде смакувати!

Можна взяти будь-яку кількість баклажанів, головне дотримуватися пропорції: одну баклажану - одну цибулину. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное