Що дізнатися з мудрої британської королеви

«Як старий королева Єлизавета?» - це перше питання, яке приходить, коли ви подивитеся на цю шикарну жінку. Королева Англії 94 років. У складному віці вона побачила багато. З усіх домішок життя, крім сумності та страждань, ми також гарантуємо неоцінний досвід. І сьогодні королева Єлизавета щедро ділиться з нами.

р.

GettyImages видання "Сайт" Я збирав для вас мудрі і дещо самоіронічні котирування Королеви Англії. На жаль, 94 не є святою.

Коли ви живете так довго, ви вчите головне - самоіронія. Не переоцінюйте свою особистість. Навіть Королева підтверджує, не беремо себе занадто серйозно. Ніна з нас має монополію про мудрість. Якщо навіть цариця говорить так, як можна сперечатися з нею?



Поза «Ложки» Вік не дорівнює мудрості: Яка культура вірить, що довге життя мусить мудрість. Я хотів би подумати, що це правда" - трохи більше самоіронії з Королеви. І все ж, вік не гарантує, що на вас чекає міфічна мудрість.



Королева Elizabeth Вона сказала в одному з її виступів: Світ не найприємніші місця. Якщо ви хочете, щоб вам було якомога простіше. Ми обов’язково навчимося підійти наші принципи. Королева закликає нас бути міцною, пружною і ніколи не відмовитися. Життя – це мез, але його тяжкість залежить від того, як добре ви знаєте, як взяти удар.

38455310р.

Дітей GettyImages - один з чудес світу Королева підняла чотири діти. Вона має безліч онуків і навіть чудових дітей. Вона знає, що подобається дітям. «Діти терористично: вони тільки народжуються, коли вони абсолютно готові ввести наш світ». Я думаю, що діти можуть сміливо назвати найприємніші істоти світу.

3610Р. 4200Р.

Нащадки Королеви живуть в абсолютно іншому світі, ніж вона колись зробила. Іноді їх дії йдуть проти правил царської сім'ї. Королева, здається, вивчала з цим. Як у всіх нормальних сім'ях, в наших непристойних і життєздатних юнацьких повстанців проти цінностей старшого покоління. Чи дійсно вона відрізняється в будь-якій сім'ї? Ось як ми переїжджаємо вперед.



Поза «Ложки» На почуттях немає людських монархів. Королева була одружена з князям Філіпа протягом 70 років. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Не можна сперечатися. Це життя, але ніхто не любить.

Р

Поза «Ложки» Що б ви сказали, що ця жінка абсолютно чудова. А мудрий бабуся, царя царя, командир-в-чиф всієї країни і царської сім'ї. Якщо ми обираємо, чия порада, ми обираємо її величну Єлизавету II.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное