Історія дружини, чоловіка якого отримує текстове повідомлення про народження дитини

Чи можна ви? Анімація Змініть своє життя, нехай ви думаєте? Наприклад, якщо ви особисто отримуєте повідомлення від невідомого числа про одного з ваших друзів або батьків, ви будете серйозно?



Насправді це питання досить риторики. Люди знають, що вони будуть робити, оскільки вони не знають інформацію, яку вони можуть запропонувати. Це те, що сталося в одному з наших читачів. І це справа, ми можемо сказати, досить сильно вплинули на її ставлення до чоловіка безпосередньо і до шлюбу в цілому.

Я одружився на 8 років. Якщо додати ще 2 роки «романтики» перед весіллям, ви отримаєте десятки. Є дитина, дочка, названа Леною. Чудова дитина, ловить все на льоті, не занурює, не сходить, в 6 років вже знає, як читати і навіть показує інтерес до господині. Ніщо серйозне, звичайно, я радий.



Я бачу нашу шлюб як союз двох зрілих дорослих. Почуття повинні бути присутніми, але діти ще в першому місці. Я трималася вдома, щоб підняти свою дочку, і чоловік практично повністю займався бізнесом. Ви знаєте, що рік це, вам потрібно розкачати рукави, тому що пандемія відсмоктує гроші з усіх, хто страждає від нього.

Мій чоловік точно знає, де я і що я роблю, бо ми часто називаємо на телефоні. Я повністю довіряю його, тому що я бачив, як втомився він приходить додому. Ваш бізнес вичерпається як фізично, так і морально.



Що було те ж ночі. Мій вірний прийшов в суботу близько 10 м. Я вирішив покласти свою дочку на ліжко рано, і я приготував романтичну вечерю, одягнувшись, навіть побігли в магазин для свічки. Я хотів, щоб побачити, що я дуже вдячний йому і не сидіти в домашніх умовах за дні свічка.

На жаль, все не пішло згідно мого плану. Після прийняття душу і пиття кави Андрій похилий втомився і запитав мене про прощення: було багато робити, не було енергії взагалі. Потім він просто потрапив в ліжко і занурився практично миттєво. Це був невеликий сумний, але що ви можете зробити це жити.



Можливо, через загальний настрій на вечірці я не хочу спати, і я вирішив піти в інший номер, не заважати сон чоловіка (не турбуючись, у нас є двоповерхова квартира, і Лена, теж я не заважав). Сісти з планшетом зручніше, читати всі види речей в Інтернеті. Приміщення я був найближчим до коридору, тому я чув текстове повідомлення чітко від телефону чоловіка. Він був так втомлений, що він забули його з куртки кишені.

Час був дуже пізно, і перший жіночий пікіоз, а потім запалився. Я пішов з приміщення, взяв мій демпн стільниковий телефон і прочитав повідомлення. Текст був таким: Мед, ви не вірите, як втомилися я. Але 10 хвилин тому ви ставили до себе! Я люблю вас і наші маленькі скарби!

Р

Спочатку я був шокований, і я прочитав і знову листи, які здавалося б, бути в деяких кроках і неможливим замовленням, адресований якось коханій людині. Але як, чому? Тоді, прийшовши до мого почуття рано вранці, я поїхав до чоловіка з моїм телефоном в руки, вимагаючи відповідь на моє чесне питання. "Неправильний номер, не турбувати, я б спати ще 10 хвилин." Тоді він прийшов і пішов до роботи.

Після 15, можливо, 20 моїх дзвінків телефон був обраний. Я відразу ж перевернув номер телефону текстового повідомлення, надісланого до чоловіка на моєму телефоні, нічого не продумав. Домогосподарка взяла трубу, власником телефону був заспокійливий. Не було жарту, повідомлення прийшла з лікарні. Після 20 хвилин моєї загрози і пересувності я також дізнався кількість лікарні і навіть підопічних. Як очікується, лікарня була в нашому місті. Дуже дивний випадок для мобільного номера.



Звісно, я пішов до лікарні. Я назвав мій сестра, щоб залишитися з маленькою дівчиною, заспокоївся трохи і пішов. В той час як водіння, весь час мип і оглядали наше життя з чоловіком, пам'ятали багато боляче, але також багато хороших.

Я шукав, і що жінка в праці вже кинулася і почувала себе добре, я страждав до ювілею, щоб познайомитися. Я ніколи не був таким, як

Увімкніть, так, вони підключені до чоловіка. Це дружина бізнес-партнера. Він мав довгостроковий бізнес з Турком, Арсланом. А коли Ліля, породивши сина всього за кілька хвилин тому, захотілося привітати батька, вона просто не мала сил. Вона попросила дружину на тип повідомлення. А домогосподарка - жінка середнього віку, тому вона притискала виворітну, тому що Андрея буде якось звикати до Арслан.

р.

По суті, Лілія і я бачив один одному кілька разів, і я хотів її навіть тоді. І мій чоловік простий чоловік, навіть не писав її номер (нехай йому потрібна кількість дружини свого партнера), а вона, чисто для кліща, введена в її телефонну базу. І в кінці, якщо це справа, я навіть попросив вас тримати новонароджених в руках. На жаль, він був гаслом, але я все ж дозволив дивитися на нього: всі сумніви розбиті одночасно. Непримітно, по батькові Арслановича підходить йому 100%.

Що я пішов з цієї історії. По-перше, не стрибайте до висновків, незалежно від того, як його заборонити. По-друге, потрібно довірити коханій людині більше. І по-третє, потрібно трохи розслабитися. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Чому не дарувати йому якийсь відпочинок? Моя дочка також незалежні для свого віку.



Ми вирішили залишити місто на тиждень. Ліс, ріка, приватний будинок. Чоловік любить рибу, і ми можемо підібрати гриби, допомогти йому і просто пройти в свіжому повітрі. Немає сусідів (не забудьте пандемію) і стільникових телефонів щодня. Так само вранці, щоб побачити, чи є океї. Я думаю, що це буде корисним для нашої родини.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное