Що відбувається, коли ви сказали молитву перед сном?

Ми обертаємо весь день, як кальмари в колесах. І робота, і сім'я, і життя – все необхідне, сила і настрій. Це відбувається за різними способами: і легко, весело, з повною емоційною відданістю, а іноді важко, через «не можна» і «не хочу». Не існує ніякої підтримки. Якщо Бог у вашому серці, ви завжди можете звернутися до Його. Короткі вечірні молитви Допомога заспокоїти.



Поза «Ложки» Редакція "Сайт" Ми знаємо значення часу. Ми також знаємо, як важливо для людей, які вірять у Бога. Не завжди можна повністю виконувати обряд, тому ми звертаємо увагу, але з однаковою вірою, надії та любові. А Господь послухає, і наші серця будуть спокійніше.

Ми можемо сказати, що молитва є універсальною. Але для різних випадків слово особливий. З усіх можливих нещастях, які є найнижчою природою, «Наш батько» захистить. Молитва не обмежується цим молитвою. Це ті, які потрібно прочитати перед сном.

20550Р

Молитви Гетьманщини
  1. До Царя Небесної
    «До Царя небесного, Comforter, Душа правди, Хто всюди і робимо всі речі, Скарб доброго і життя до Giver, приїжджайте і очистіть нас від всіх домішок, і врятувати нас, Блаженний - наша душа. й
  2. Трісакрий
    «Холя Бог, Святий Сильний, Святий Немовірний, милосердя. (Читати три рази) Слава Отцю і Сину і Святому Духу, тепер і коли-небудь і коли-небудь." Амен.



    Поза «Ложки»
  3. Наш батько.
    «Наш батько, хто в небі!» Заслужений Ти ім'я, Ти прийде Царство, Ти буде зробити, як це на небі і на землі. Подаруйте нам свій щоденний хліб в цей день, і пробачте наші борги, так само, як ми пробачимо наші боржники, і привели нас не до спокуси, але доставимо нас з зло.
  4. Про нас, Господь.
    «Лорд Ісуса Христа, Син Божої Матері, молитися за вашу преподобну матір'ю, ми святу і Бога, батька і всіх святих, милих на нас». Амен.



    Поза «Ложки»
  5. До Пресвятої Богородиці
    «Блаштована Божа Матір, Пресвята Богородиця Божої Матері, милосердя Сина і нашого Бога, виливають на свою пристрасну душу і молитвами, які насять у доброму знесенні, а решта мого життя без проповідаю Я проходжу до вас рай, Богородиці, одного чистого і благословенного. й
  6. ангел
    «До ангела Христа, мого холі-персоналу, і до захисника моєї душі і тіла, пробачте всіх вас, дерево тих, хто грішився на день, і від усього приманка ворога проти мене доставить мене, найяскравіше в будь-якому грі, я небезпечю мій Бог, але молитися за мене грішним і невигідним рабом, для того, щоб я хотів показати доброту і милість Святої Трійці і матір мого Господа Ісуса Христа і всіх святих». Семен.



    Поза «Ложки»
  7. Добре вівся.
    «Що варто їсти, бо справді благословлені, Бог, Пресвята Богородиця, і Божа Матір нашого Бога». Найвідоміший Черубім і найбільш славний без порівняння Серапхім, без розпаду Слова Божої Матері, забутого, Божої Матері, ми славимо вас.


Вечірні молитви, коротке правило Молитва У ній зібрано комплексний перелік щоденних молитв, які повинні прочитати до церковної особи щодня. Це правило слід використовувати поступово, і тут тільки набір коротких молитв, які дозволять вам негайно звернутися до Бога перед сном.



й Короткі вечірні молитви Варто щодня читати, але важливо пам'ятати, що молитва цінна тільки для його інфаркту, щирості. Ми пропонуємо ознайомитися з іншою молитвою, яка подарує захист у складних випадках. Нехай ваше серце буде відкритою дверима!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное