Історія робочої дружини і дружини, яка сидить в домашніх умовах на декреті

Народження дитини змінює життя молоді. Попри те, що не завжди відображаються на зв’язках з новими батьками. Зазвичай жінка залишає за собою справу, щоб дати дитині максимальну турботу. Але людина повинна працювати і заробляти на два. І він не завжди знає, що він робить. тюрмаІноді він просто приводить її до роботи.

Габаритний зображення

Вона сказала, що поява дітей є тільки хорошим для сім'ї. Але в моєму випадку це відрізняється. Після прибуття дочки чоловік змінив багато, і не для кращого. Він все частіше говорить про те, що я повинен зупинити сидячи на шиї і піти на роботу. Хоча дочка була тільки одна і половина років, говорить Вікторія.



«Ми одружилися 6 років тому. Всі ці роки я мріяв мати дитину, але нічого не працював. На деякий момент я навіть втратив надію, але сталося диво. Ми зналимося, щоб бути батьками найближчим часом. Ми щасливі! Я не можу висловити своїх емоцій!

«Я наполягав, що я перестаю працювати. Я не розумію, адже робота в рекламному агентстві приймала багато нервів і енергії від мене. Я думаю, що це правильне рішення. й



«Для народження була важкою, але все ж у нас була дівчина. Моя жінка допомогла: він може опинитися вночі, і після роботи він занурився з дитиною, щоб подарувати мені відпочинок. Але коли мій дочок був роком, він почав піднімати питання моєї зайнятості. й

У першу чергу про те, що я хотів повернутися до роботи, і чи я був нудний в домашніх умовах. Я відповідав без загиблості в негативному стані. Тоді вони почали пропустити фрази, як «Ви добре перебуваєте вдома і нічого не робимо». Я не вважаю моїми щоденними обов’язками як курорт. Очищення, прання, прасування, догляду за дитиною. Тим не менш, мій чоловік повністю припинив допомогу мені. й

«Наші розмови стають жорсткими. Мій чоловік почав розповідати мені, що я сидів навколо шиї. Я відмовився обговорювати свою роботу до тих пір, поки моя дочка була не менше року і половина. Я не хочу відмовитися від природного живлення до цього. Він тихий. А потім дочка перетворилася одна і половина, і чоловік перетворився на старий рекорд.

р.

«Що він пропонує? Бажаєте подарувати батькам свою дочку. Чи потрібно це? Він, ймовірно, планує зробити справу з ними. Але що потрібно? Ми не бідні, і не потрібна для мене, щоб принести гроші в будинок. Він кидає табло на цих аргументах. Він втомився від перетягування своєї сім'ї на себе і вимагає, що я допоможу йому. й

«Я бачу, що приїзд дитини тільки знищив наші відносини. Я не хочу, щоб моя дочка виростала в атмосферу, де завжди є боротьба. Де тато жилети на мамі і вона робить звичок. Але що ми робимо? Подаруйте і перейдіть до роботи, залишивши дочку на незнайомців? Чи заспокоївся чоловік? Молода мама просить.



Напевно, чоловік просто не розуміє, скільки часу і зусиль дружини піклується про дитину. Ведуться роботи і перебування в сім'ї. Але їхні сподівання на приємний і безтурботний час, незмінно зловживали проти жорстокої реальності.



Можливо, чоловік нашого поточного героїні повинен спробувати себе не тільки в якості м'яка, але і в якості м'яка. loving татой Тільки на тиждень або два. Це дочка теж. І ця дитина обов'язково потребує своєї уваги, любові і турботи.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное