Доторкнувшись листа до дівчини, яка дивує літню кімнату

Висловлення «Кохання всіх вікових груп є покірним» Але не всі згодні з ним. Хтось вважає, що щасливий шлюб можливий тільки якщо обидва дружини про той же вік. Кілька років тому один з наших читачів взяв цю позицію. А причина, що дивно досить, була свого власного досвіду.

18

І всі деталі, які ви можете дізнатися від своєї особистої історії, яку вона вирішила поділитися з нами.

Ми познайомимося з Леною цілком, можливо, на весілля друзів. Я думаю, що я впала в любов з ним на перший погляд. Витончений, високий, міцний і навіть з сліпим посміхом! Як можна протистояти цьому?



«Не за що-небудь я взяв участь у тренінгу за місяць до цієї зустрічі, як налаштувати шлюб і процвітання особистого життя», - думав, коли я зустрілася з ним і вирішив прийняти питання у власні руки. Я взяв свою адресу електронної пошти з другу і запропонував познайомитися з ним в будь-який час.



Взагалі я не встигнути намагатися довгий час, виявилося, що Леонія теж відразу ж виділила мене серед інших. Здавалося б, знак з вище! Я хочу, щоб я знав, що я був в цьому моменті.

р.

Хоча ніхто не може вірити можливість щасливого шлюбу, ми одружилися. Всі родичі були проти нашої спілки через велику вікову різницю (Я тільки виповнився 23, і Леунет вже перетворився 40, хоча він виглядав набагато молодше назовні).



За перші п'ять років ми жили душу до душі, а потім почали помітити дивні зміни мого чоловіка.

З нашого весілля, як життєрадісна і державна Ленечка перетворилася в гранату і зморшкула Леонід Васильович. В той час, як я був тільки початком цвітіння і відчуваю себе реальною жінкою.

91865,000

В кінці, замість того, щоб пишатися своїм чоловіком, в парі років я збираюся бути медсестра для нього. Я думав про це, стоячи на вівтарі в білосніжну сукню, засліплених відваги і чарівності? . . ?

Звичайно, ми розуміємо, що одна історія не може служити показником, а не буде подій, які відбувалися в ньому, обов'язково буде закономірністю. І все ж це такі історії, які краще заспокоїти і ви думаєте про своє майбутнє. Чи не це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное