Що робить жінок йти на роки в господинях і закінчити ситуацію

Шлюб - це об'єднання двох людей, які люблять один одного. Але ніхто не в цьому житті є імунітетом від сприйняття та інтригу. Які якості коханця або коханця роблять подружжя обманювати один на одного? Зовнішній вигляд, інтимність, внутрішній мир або харизма?



По суті, немає специфіки на цьому питанні. Всі люди різні і секретні мрії також відрізняються від людини до людини. Але не думайте, що улюблена з другої половини може бути, наприклад, тільки неприпустима і відхилена дівчина. Можливо, вона є обов'язковою частиною цього зв'язку.

Зроблено, що 10 років вашого життя. І це не дитинство або пізніше років, де, в цілому, неважливо, що ви робите. Це 10 найпродуктивніших років, коли ви будуєте кар’єру, сім’ю, мати дітей та падають в любов один раз та назавжди.

У моїй справі було 10 років лежачи, очікування та самовідданість.



Моє ім'я Оксани, я 34 роки і я не зможу долучитися з любов'ю більш ніж 10 років. Всередині себе я розумію, що це не нормально і не має перспектив. Неважливо, як його сумувати, я не можу нічого робити про це.

Я жив з батьками до 24 років. Моє дитинство було найзвичайніше, яке називається “як кожен інший”: дитячий садок, школа, інститут. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів. Тато, фактично, не була ганчіркою, досить флегматика з великою кількістю апатії. Він знав, що погода була трохи аномальною, але він не дбає.



Що сказати, якщо в дитячому садку вранці я завжди була сніжинка, в білій сукні. Ми щасливі батьки завжди посміхаються і радіють, і коли я отримав додому, я завжди отримав горіхи для кожного крихітного місця або ниток, які вийшли. Мати здійснили іспити кожного разу, батько занедбаний на вулиці або зробив щось поза будиночком.

Школа. Ви знаєте, наскільки важко знайти подругу, коли ваша нервова система вже в п'ятому класі, як досвідчений саппер? Торн через одне перекреслене слово блокноти, сліди поясу в м'яких місцях і тантопарках від моєї мами, які спробували “путати” мені каліграфічний почерк.

Тоді він був ще гіршим, тому що в дев'ятому класі я був, як вони кажуть, цвітав. Я отримав багато дзвінків від хлопчиків, які не знали, як отримати номер телефону. Я не мав стільникового телефону і всі дзвінки на мій старий домашній телефон був повністю керований. Двері для кімнати «ми» ніколи не закриті, але тільки злегка покриті таким чином, що все можна побачити або почути від передпокою.

18631

Щоб дізнатися, як одягатися і плаття, я не можу до цього дня. Після того, як я пройшов цю майстерність, ймовірно, коли це було зроблено, я готувався на незалежну від розблокованих дверей.

Я закінчив з відзнакою, хоча це не вражає нікого. Я не мав б коротких романтичних відносин, які ніколи не закінчилися. О, як я пам'ятаю, так сльоза ностальгії і кросівки: як ми приїхали в парк, прогулялися до 6 п.м. на околиці міста, щоб ніхто не бачив нас ... Але незабаром набридло. І я маю на увазі, не нудь його, але мене. Після того, як виснаження в ваших зубах виснажується.



І зустрівся з ним. Михаїл був (і все ще) 9 років старше мене. Чоловік дорослий, добре прочитаний і з величезним почуттям справедливості. Після пари місяців секретних зустрічей і пологів наїв «секрети», він взяв мене в оренду квартиру. Його бесіда з батьками була саме те, що я уявляв: Не проповідувати і відступати, благородний лицар забирає принцесу з замку.й

Це тільки в кожній казці дівчини обов'язково з'явився злий відьм. І вона була в шахті. Зінаїда, дружина Миша. Його вік, трохи молодший, неслухняний, потворна жінка, чимось нагадує маму. Я знаю про неї, але не знаю про мене.

313450 р.

8 років. Ми зустрілися з «на моєму місці», ми навіть поїдемо за кордон під час своєї фантастичної поїздки. Ми провели спорт разом, пішли в кінотеатр, театри та музеї міста. Як кажуть, життя в золоті клітки. Але не думайте про це, маю друзів і друзів. Не просто чоловік.

Я помітив, що я отримав краще. Починався виростити, хоча й мій раціон. Я пішов до лікаря і діагноз був передбачуваний: другий місяць вагітності. Після реального шоку я назвав мій коханець правою в середині дня, вперше в житті. Він пообідав тільки, тому він відразу прибув, всі вологі і з диким поглядом.

Ви повинні позбутися від нього.

І пішов у монологію, що не хоче дітей, тобто його принцип і так далі. Це правда, що він не мав ніяких дітей. У цей день було дуже важко і я не можу навіть спати. Я хотів би п'яти, але ви знаєте, ситуація неправильна.

Після 2 днів Міша розповіла, що його дружина хвора, і він повинен бути біля неї. Ми не побачили один одного, але тільки говорили на телефоні кілька разів. Хмари загущені і я був рубаний. Я вирішив собі, що я не любила цього чоловіка. Задоволений мені протягом тривалого часу. Вирішити щось.



Я позбавлявся від малюка, як він хотів. Я не хочу нічого. Він був гірким і знежиренням. Дружина раптом відновила і все рушила за старою схемою. Мої думки, емоції і впевненість зникли, а замість того, щоб мати дитину, Міша приніс мені цуценя. Я щасти собаки.

Це, мій дорогий. Ось як жити. Я не можу допомогти собі. Ви думаєте, що це любов? Я не погоджуюсь. Покарана, нема іншого. Не тримую мене, я впевнений, що я запитав його залишити і гроші, він сказав так. Відсутній шантажу або скандалу. Але я не хочу. Дякуємо всім, хто читає і має хороший день.



й Ми консультуємо з нашим читачем і щиро бажаємо зрозуміти себе, її почуття і емоції. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. У той же час ви можете прокоментувати свої думки.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное