Що додати в м'ясо, щоб котлети навіть у запеченій формі були тасти, ніж звичайні

Привіт, кожен! Сьогодні Я хочу розповісти вам про рецепт найбільш поширеної страви в світі. Ми будемо говорити про те, щоб зробити крапки. Нещодавно я дізнався, як зробити регулярні котлети ще більш смачними. Все про один невеликий інгредієнт - болгарський перець, який я додаю до фаршу фаршу. Тепер я просто варю. перець-мейк І нічого іншого.



Друзі приїхали на обід: Я лікував їх на фірмові краватки. Моя друзі любила свій кулінарний шедевр так багато, щоб вони попросили мене розповісти вам, як я варю. Я написав їм рецепт, разом з редакційною колегією. "Сайт" Я поділую його в цій статті.

р.

інгредієнти
  • 1кг меленого м'яса
  • 1 цибулина
  • 2 шт болгарського перцю
  • 1 хв
  • вода
  • сіль
  • шемале
  • борошно
  • яйце
  • свінгери


Підготовка
  1. Ми беремо цибулю і втираємо їх в дрібній тертці. Потім додайте його до фаршу і ретельно перемішайте. Додаємо куряче яйце, спеції і сіль за смаком і знову перемішуємо фаршу. р.



  2. Губка лофа замочується в воді, замішують, віджимають її і додають в м'ясо. М'якоть потрібно зробити котлети м'якими і соковитими.



  3. Візьміть болгарський перець, очистити його від зернових і дрібно нарізати. До м'ясної маси додайте його. Ще раз ретельно перемішайте фарш, а потім поставте в холодильник на півгодини.



  4. Ми отримуємо фарш, формуємо котлети з нього, згортаємо їх в борошні і варимо в нагрітій сковороді близько 10 хвилин.





Смачно подавати такі котлети з картопляним пюре, з макаронами або кашу. При подачі я зазвичай посипаю блюдо свіжими зеленню: петрушка, кріп або базилік. Спробуйте приготувати таку знайому страву за цим рецептом - результат вас здивує. Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное