Чому чоловіки в юнацькій молоді – це свободи слова, а в шістдесяти мріях сім’ї

90% людей похилого віку - жінки. Вони не відчувають себе шкода, тому що вони вибирають самотність свідомо. Життя старших людей дуже різне. Я говорю про різні пріоритети старших чоловіків і жінок. Цікаво, що чоловіки після 65 років хочуть жити з коханим, а жінки по-справжньому відмовляються переїхати до чоловіка в цей вік.

Р

Ця ситуація зіткнулася з Миколаєм. Він був одружений, але через десятки років разом, його дружина розповіла йому, що вона хотіла жити для себе. Після загоєння своїх ран Микола вирішив знову маррі. Він сказав, що її свобода закінчиться там. Я не лаціна, я люблю готувати, і я можу очистити деякий час. Більшість жінок не потрібні. Чоловіки вийшли з бізнесу, розім'яного Миколая.



Ідея особистого життя дуже відрізняється жінкам і чоловікам після 65 років. Хоча жінки переосмислюють пріоритет відносин навіть раніше. У віці 40 років, коли діти виросли, кар'єра відбулася, жінка хоче, щоб нарешті подбати про себе. Поставте свої думки для того, щоб ваш улюблений хобі, розслабтеся від вічного приготування і очищення.



Парадоксально, чоловіки, навпаки, хочуть сильної сім'ї в старій вікі і торіонувати дружину поруч з ними. Якщо людина в 30 все ще дивиться на юних дівчат, то по 60 чоловік впевнений, що немає нічого кращого, ніж теплий затишний будинок, де його кохана жінка чекає на нього, хто подбає про нього. Він не простий для людини, тому він зосередився на шлюбі.

Жінки не встигнуть думати про себе. Вона буде досить жити в самовільному віці, ніж життя з чоловіком, який засуджує її на вічні домашні хори. Є багато коментарів на цій темі онлайн. Ось чому жінки 50-х років думають про стосунки:



Як кажуть жінки, «З віком, жінка потребує для чоловіка, зменшується і іноді знижується до нуля». Я 52 роки, за 2 шлюби, доросла дочка, мій син закінчив школу. Що таке дідусь? Вимити, варити, лікувати? Я комфортний, хочу пити желе, хочу грати на транзисторі.



«Я 65+ категорія. Двадцять років розлучилися, відокремили, коли діти були 10 років. Я підняв дитину самостійно. Я заробив хороший пансіонат. Я живу з синами, тому є хтось, щоб піклуватися. Я зроблю свій вільний час для себе: Я читаю, ходити, спілкуватися в Інтернеті, зустрітися з друзями. Чому я хочу, щоб старик з великою кількістю проблем?



«Людина в шлюбі шукає слуги, не один, хто піклується про і допомогти в більш пізніх роках. У юнацьких, всіх орел є свободним, і в старому віці вони шукають, куди прикріпити свої старіння. й



«Це одне, якщо люди жили разом протягом багатьох років, вони мають спільне минуле, діти, онуки. Вони піклуються про один одного і не тільки. Він відрізняється при розірванні, вдовах і вдовах. Старші чоловіки потребують няні більше, ніж коли вони були молодими. Він вже працює, він потребує дивана, телевізора і теплого туалету. А жінка робила все своє життя на роботі, і в домашніх умовах, і з дітьми, і з онуками. Чому хтось інший чоловік у віці?



«Що приходить жінка, вона більше не бачить чоловіка в якості підтримки. Цей жіночий догляд став тільки літніми хлопчиками. Діти зростали, в'яки залишалися, і нічого зміни. Крім збільшення захворювання, в основному через свою несправність. Виключити тих, хто працював у складних умовах і витяжних сім'ях. І жінки не мають права. І чоловіки не завжди охочіться. Якщо він на власні ноги і використовується для того, щоб зробити все самостійно, він також не потребує постійної жінки. й



Не всі жінки цієї думки, але як ви можете бачити, вони більшість. Є одномісні чоловіки, які живуть окремо. Не було скасовано, тому що ви все ще хочете спілкуватися, і діти не завжди будуть там, якщо у вас є. Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное