Чому Sharon Stone був нещасливий з найважливішими речами в житті і як вона ручила її

"Я хочу бути щасливою." Але що робити, якщо шлюб лопається на швах, непередбачаючи років приймають свої черепа і проблеми здоров'я вже видно на шляху?



Поза «Ложки» Відповідь знає Шарон камінь. Згідно з зіркою «Базовий інстинкт», вона не пощастила з шлюбом протягом тривалого часу. У 2001 р. постраждав сильний інсульт, після чого навчився говорити знову. Через три роки вона розірвала її останнього чоловіка, втративши пристойну сина, Роен Йозеф Бронштейн.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@sharonstone)



Сьогодні секс-символ дев'яностих (через час!) становить 62 роки. Після випробувань, які знизилися до її частки, Sharon переглянув її погляд на багато речей і продовжує радувати шанувальників несподіваними і мудрими виписками, які обидва дивують і змушують вас думати.

Я хочу бути щасливою Трілією, я не пощастив з найважливішими речами в житті. Я був нещасливий з моїм здоров'ям і нещасливим з моїм шлюбом, але я тягнути себе разом і просто вирішив рухатися далі.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@sharonstone)



«Після такого шейк-апу я став набагато сильніше, і може бути непристойно прямо з людьми. Але зараз це, безумовно, не моя проблема – це час, щоб відреагувати з новим Шароновим каміньм.

На 58, я зрозумів, що краса йде в межах. Щоб бути красивими, ви повинні зробити те, що ви хочете зробити і зробити це щодня. Я люблю танцювати і танцювати виснаження. й



Ідея вічної молоді – міф. Я не хочу бути безсмертною красою. Я хочу бути жінкою, яка виглядає краще в ній років. й

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@sharonstone)



Послухайте, що в Голлівуді люди не допускаються до зростання. Я здивую, що я можу і не можу зробити в Голлівуді. Я віддаю не говорити про несудимість або приховати мій вік. Ні, я не даю номер на мій паспорт замість привітання людей - Я просто не соромлюся про це. Я також вірю, що в кіно, головний герой може закохатися у мене, вирощена жінка, не 25-річна дівчина. Чому?

Шарон не страждав від нестачі чоловічої уваги. І до цього дня продовжує регулярно потрапити в лінзи папаразії з молодими хлопцями.



GettyImages: Щоразу я ходжу в магазин кави, 20-річні прокатки до мене. Я думаю, що вони розуміють, що має секс з старшою жінкою. Звісно, є чоловіки, які після того, як я перевернув 50, почали шукати мене по-різному. Але, ви знаєте, що ставлення економить час. Я не витрачаю на людей, які хочуть бути з мною, тільки тому що я молодий і гарячий.

р.

GettyImages Я шукаю реальних відносин, які є рідкістю. Я не хочу, щоб піти на дати більше, мій життя сповнений подій. І зробити зусилля заради сексу з незнайомцем не особливо бажано. Велике задоволення – як фізична, так і духовна – Я почав отримувати від спілкування, посмішка людини, погляд. Ви знаєте, що дивний чоловік дивиться на вас, як він єдиний, хто дійсно бачить вас.

У віці 40 років актриса дуже болісно відреагувала до вікових змін. «Я перейде в ванну кімнату з пляшечкою вина, заблокувала двері і розповідаю, що я не збираюся до повного обігріву тіла». Я почав чистити, коли я бачив обличчя старіння і тіло в дзеркалі.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@sharonstone)



«Чи ви не безсилі, ви можете уповільнити його значно, якщо ви дисциплінуєте себе і поїзда багато», - сказав Шарон. І її слова не йдуть проти справи. Поважати форму актриси допомагає регулярні Пілатеси, силові тренування та йога.

Вона також дотримується дієти і повністю дала будь-який спирт. «Я хочу відчути себе справжніми емоціями, які не мають досвіду. І тепер я вірний чайник. Я думаю, що я можу відкрити цілу аптеку корисного чаю і трав, говорить актриса.

Не так довго тому Шарон поділився на фото Instagram, де вона позує біля басейну на відкритому купальнику, демонструючи закачаний абс.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@sharonstone)



У інтерв'ю з Телеграфом вона прийняла, що вона не вважає її прийнятною, коли інші люди розповідають жінкам, як дивитися на свій вік: "Я не дозволяю іншим людям сказати мені, що неправильно з обличчям і тілом, і де я отримав целюліт. й

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Якщо Ваш партнер не розуміє це, то він не повинен витрачати час на нього.

Щастя: Я щасливий час мого життя прямо зараз. Я жити в моєму домі, де я переїхав 25 років тому з дітьми. Не потрібно ніндзя. Я можу прокинутися в суботу вранці, піти вниз, грати з синами, плавати з ними, грати в баскетбол або просто дивитися фільми.



GettyImages Pictured, Sharon Stone і її старший син Roan Bronstein приймав участь у церемонії нагородження MusiCares в Лос-Анджелесі 13 лютого 2016 року.

Фото в статті та попередній перегляд.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное