Цегляна сонована мучея, яка не жінка варена реслінгів, і подається за розлучення

Немовляті речі можуть стати нормальним робочим чоловіком морозильник у власній квартирі. Звісно, це не єдиний спосіб заснути нашу гіпотетичну людину, але й... Вішалка - це не тітка, і на порожньому животі, багато речей здаються більш дратівливими, ніж вони насправді.

р.

Наш молодий читач вирішив приєднатися до і розповісти про свою історію недовго шлюбу. Ми навіть будемо називати його сучасним, неруйнівним сюжетом. У будь-якому випадку шановні читачі ми вважаємо, що ця історія буде корисною для всіх, хто читає.

Моя назва Євгена, я 29 років, і моя ситуація, ймовірно, знайома з багатьма молодими сім'ями. Ви можете критикувати мене за те, щоб бути слабкими і доставити легко, але я маю власний погляд і я думаю, що я зробив право. А тепер до історії, або виходить на деяку плутанність.

5 років тому я зустрів дівчину з Вікою. Вікторія, що означає «історію», мені сподобалося на першому погляді. Гарний, розумний, знає його значення і має деякі особисті харизми. Ви знаєте, як це відбувається, впало в нозі, навіть не розмовляючи.



Шість місяців цукеркового і букетного періоду, коли ми просто прогуляємось рукою і поділилися враженнями книг і фільмів. Вика відразу зарекомендувала себе як людина, яка має щось сказати. Не схожа на інших дівчат, які я зустрілася: не заваджені паузи або альтанки на мобільний телефон.

Трохи пізніше ми почали зустрічати офіційно, хоча ми жили окремо. Моє почуття не згасло, але, навпаки, зміцнилося щодня. Спільно з друзями. І ми зустрілися 2 роки, і я запропонував, що Vika рухається.

Домівка вбиває романтику. Я знаю, що, і я боявся більшої частини, що ми станемо стандартною парою людей, які, хоча живемо разом, вже давно загубили інтерес один одному. Але це не було. Вдово, я підняв кар'єрну сходи дуже добре, і Вірка вирішила піти додому. Онлайн уроки дива. Особливо зараз, під час пандемії.



Я знаю, що це був час для нас, щоб одружитися. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Зберігаючи трохи на весілля, плаття і вирощене кільце, я разом і запропонували найромантичніше місце в місті.

Вона, безумовно, погодилася. Починаємо викликати батьків і родичів, готових до весілля, ви знаєте. Відпустка була 100% успішною. Ми дуже добре прогулялися, дуже якісно. І почався наш одружений життя.



Всі змінилися дуже швидко і різко. Vika припинила догляд за собою, хоча це було давно. У зв'язку з тим, що вона не повинна вийти в школу, вона була повністю лаштована. Але, я зізнаюся, що поява для мене не перша роль. Змінено ставлення.

Мені подобається прибирання, тому квартира завжди була чистою, незалежно від того, як зайнятий я був. Чистка заспокоює мене вниз, направляє мене в правильному напрямку. Але я не можу варити. А холодильник після весілля завжди був прокатний м'яч. Відповідь на всі мої питання: «Я працював перед весіллям». І тепер, darling, це ваш поворот. Фартух і плита над ними на кухні. й

Я повинен сказати, що цей стан справ не радий мене на всіх. Я дійсно намагався зробити щось, як запіканка, але не можна їсти. Дякую Я мав гроші, тому я просто почав замовлення додому доставки. Але навіть тоді мені довелося поєднати їх, бо моя вірна жінка відмовилася варити.

З одного дня наші друзі приїхали до нас. Спочатку вони оцінили господиню для чистоти будинку (ха-ха), а потім почали пітчати її для вивчення багато і повністю нехтуючи себе. Той факт, що вона дивиться телевізор на ноутбуці більшу частину часу, я вирішив не згадати. А так як наші друзі – це все молоде, одне з гостей, які не задаються в холодильник в пошуках чогось їсти.

Він був шокований, тому що нічого не було, але пакет кетчупу, баночка соєвого соусу і деякі мариновані гриби. Насолодіться тим, що ми їсти, я вирішив сміятися, кажуть, що це сталося, і ми вирішили взяти доставку в ресторан і так далі. Я був поганим чоловіком і не готував нічого. Вона має їсти деякі чіпси і піца.



У короткі вечір був «чудний». Я постійно намагався вийти з однієї делікатної ситуації, але неминуче я потрапив в інший. Моя дружина допомогла мені стільки, скільки вона могла. На наступний день я вирішив замовити їжу для роботи. З дружини. Так було 2 місяців, і я вже сліпувся, щоб визначитися з якої кафе або ресторану прийшла особлива страва. Я хворий.

Через тиждень я запросив дружину на серйозну розмову. Саід Я не був одним з тих, хто зробив свої дружини варити і посудомийні машини. Але я не можу брати його більше. Я хочу добре харчуватися, так як я роблю гроші. Ми можемо поділитися рештою наших побутових обов'язків. Ви знаєте, я думав, що я отримав через неї.

Але через кілька тижнів все повернулося до нормального. Я почав замовити їжу з доставки знову, і тихо, хоча моя дружина нічого не варила. Я відчув, що я мав господиню перед живою дружиною. Але я знав правду на мій бік. І через 7 місяців ми розлучилися. Я здивився до останнього.



Я звинуватив мене з усіх моїх гріхів, але нічого не сказав. Крім того, моя впевненість в правильністі дій тільки зросла: наші взаємні друзі підтримали мене. Я не знаю, чому це сталося, що юна цікава дівчина перетворилася в заспокійливу істоту після весілля, але моя порада вам хлопців, поведінка таких людей. В іншому випадку ви будете розуміти, що ви втратили багато часу і нервів для неправильної людини. Дякую, що

Категории

Смотрите также

Новое и интересное