Якими радянськими звичаями стали повторювати іноземці, навіть перед рульовим

Ми були розпущені для цих звичок, і зараз що? Як якщо це буде, то це не дивно! Іноземці часто сміються на нас, пам'ятаючи наш Радянський Союз. звичокй Іноземці, як ми колись робили! Чи є вони смішні зараз? Здогадуємо.



Редакція "Сайт" посміхання. Все, що використовується для критики, тепер просто представлений в різних обгортках. Принаймні «пакет в упаковці». Так багато разів ми попросили, весь комплекс розвивався. Так само, ось бідні, пікіровки!

Старі звички
  1. Пакетний пакет
    Тепер ви можете побачити пластикові контейнери, які призначені для повторного використання тих же сумок. Однак соус тепер трохи відрізняється і він пов'язаний з навколишнім середовищем. Це не екологічно чистий, виходить, щоб купити пучок сумок і просто відкинути їх. І ми думали, що ви були просто економити. Р



  2. Сумки для прання
    Я, ми зробили. Я не знаю, що ви тягнете з ринку. Поранчево трохи томата дробиться. Крім того, пакети були значно сильнішими, подаються протягом тривалого часу. Так промивають їх, промивають їх. Я теж зробив. І так юнаки знову почали. Оскільки екологи світу думали, що це буде менше сміття. Гаразд, океї. Перегляд цього повідомлення в Instagram

    (@sergey180479)



  3. Садівництво
    Вони також здивовані нас, кажучи, що ви нічого не з'їсти, тому працювати на три сотні. Здається дивний, але в одній Європі люди влаштовують сади на дахах будинків, щоб виростити екологічно чистий огірок або петрушки. У чергах стоять парі акрів для саду. Що це? Старі звички



  4. Авоска
    Не так давно відомий Louis Vuitton "трійка" в продажу сітки еко-сумка, яка підозріло виглядає як наша радянська авокатика. Ми мали кілька, і мій дід завжди переніс їх в кишені. Чи можу я купити щось? Варто відзначити, що іноземна авокаска не дешева, майже $ 500 витрат. Це модний аксесуар. Перегляд цього повідомлення в Instagram

    (@do.eco.friendly)



  5. Калсони
    Що зробив мене сміх. Однак одяг, який ми любимо (і продовжуємо робити це) часто врятували нас в холодну погоду. Виявилося, що зараз він прохолодний, називається термічними нижнями, ви можете і повинні носити і навіть в цьому середовищі немає нічого смішного. Парадокс!



  6. Скло.
    Іноземці сміхалися в нашій звичаї над скляними контейнерами. І ми отримали копійку для цього. Потім з'явився пластик всюди, і ми поступово переїхали. Пляшка залишилася, але не в цих кількостях. І є пана! У Європі вони переключаються до скляних контейнерів, оскільки це також стосується навколишнього середовища. Ми просто бідні. Це смішний.





Цікаво, що ставлення до наших старих радянських звичок змінюється в різних країнах. Звертаємо вашу увагу на те, що у нас є багато! Обов'язково напишіть в коментарях, які інші звички, на вашу думку, приймали від нас іноземці. І просто поділіть вашу думку на тему.

Старі звички Вони можуть бути дуже корисними. Тут показує практика. Так що не поспішайте кинути свій власний і скопіювати когось іншого, тому що це здається смішним для когось. Тут ще одна велика стаття про звички, які можуть показати, що людина виросла в бідних умовах. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Фотозвіт та стаття .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное