Медовик «Маізеш», який випікав маму, бабуся і великий

Танець – це те, як домашня випічка була колись названа в Австрії-Угорщина. Імперія вже давно пішла, але смішне слово залишається. Що таке загадкове минуле? Насправді це просто і медмен А точніше, це різновид. Також є ім'я, "Маішиш". Я думаю, що дуже екзотичний звук.



Редакція "Сайт" Я люблю фольклор і автентичні речі. Це рецепт. Ми пропонуємо Вам приготувати Maizish з нами. Легко, весело і незвично, тому що застосовуються незвичайні інгредієнти. Як немовля.

Легкий мед Інгредієнти для скорботів
  • 200 мл меду (не потрібно розтопити)
  • 1 ч.л. соди
  • 200г немовля
  • 500-600г борошна
  • 200 г цукру
  • 4 яйця (збірково збити жовтки і білки)
  • 2 ст. какао




Вершкові інгредієнти
  • 200 г збитого сметани
  • цукор
  • пілінг 1 лимон


Легкий мед і як його приготувати
  1. Змішайте всі інгредієнти разом крім борошна і какао. Мед необхідно розтопити і обов'язково збити яйця, окремо жовтки і білки. Отримана маса була розподілена однаково в двох півлітрових канах.



  2. Тепер додайте в одну з какао і 250 г борошна, в іншому додайте решту борошна. Формуйте дві скоринки. Вони повинні бути запечені в духовці. Це займе близько півгодини, температура в духовці 170 градусів Цельсій.



  3. Зріжте тістечка навпіл, щоб ви могли зробити чотири. Один з них, темний, доведеться розсипатися. Покладіть вершки на коржі в свою чергу, складіть в шари, а потім посипте крихтою. Дядько!





З редакційного офісу цей танець може бути повністю без цукру. Якщо ви не любите занадто багато смачнийВи можете відмовитися. Або додайте стільки, скільки ви думаєте, що ви будете. Тексти пісень, а це означає: А потім залишити відгук – ви вдалося? Який смак?

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@irynamirai)



Легкий Це може стати відмінною альтернативою придбаним випічкам, і льодом, можливо, в цьому плані вигідніше, ніж незрозуміле походження маргарину. Про нас Варто звернути увагу на цей цікавий рецепт меду в рослинній олії, він також виходить дуже смачним. Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное