Суп з лентів, який буде готовий півгодини після читання рецепта

У холодному сезоні я врятував серйозними і здоровими пюре супами. Ну, це мій улюблений. Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість вам, шановний читач, як приготувати. ленти в півгодини. Надзвичайно здоровий і поживний суп, який сподобається найбільш вишуканим гурманам!

Це смачно і смачно простий Ми можемо самі поспілкуватися, що не вистачає тепла в нашому нестабільному періоді. Так не відходив час, і швидко стартує приготування їжі!

3610Р. 4200Р.

Як приготувати lentil суп інгредієнти для супу
  • 220г червоний ленти
  • 1 цибулина
  • 1 морква
  • болгарський перець (один невеликий або половину)
  • 2 ст.л. рослинного масла
  • 1 великий зубчик часнику
  • 1,5 ч.л. вершкового масла
  • 1 картопля
  • 1 літр окропу або відвару
  • аніме
  • Латинки
  • 1 ст. л. лимонного соку
  • сіль, перець за смаком


Підготовка
  1. Вимити пальці водою. Зріжте цибулю на середні шматки, акуратно порубати моркву. Подрібнити болгарський перець і часник. 3250Р. 3700Р.



  2. Залийте рослинне масло в каструлю і додайте вершкове масло. Додайте цибулю до каструлі і обсмажте його злегка, потім додайте часник і моркву. Нехай овочі обсмажують протягом декількох хвилин. р.



  3. Додати перець в овочі. Посипати, поперчити і додати щіпку завару. Також при бажанні можна додати 1-2 столові ложки томатної пасти, якщо будь-який. Трохи подрібнити картоплю і додати в овочі. Давайте картопля обсмажити ще 2 хвилини.





  4. Додайте вимиті пальці і залийте гарячою водою. Можна залити курячий бульйон, якщо є, і додати шматочки вареного м'яса. Рекомендуємо кип'ятити на воді. Після кипіння додайте сіль і варіть ще 15 хвилин на невеликому вогні під закритою кришкою.



  5. Підготовлений шліфований суп з блендером. Якщо суп дуже товстий, можна додати трохи окропу. Спробуйте соляний суп, додайте більше, якщо вам потрібно. Залийте трохи лимонного соку в суп і додайте подрібнений олівець або петрушку. Спробуйте ще одну хвилину.



  6. Це, смачно і смачно крем-суп готовий. Бодибилдерши!





Щоб дізнатися більше про цей рецепт, див. відео з кухар-канал Тетяна Шпілько. Красива Тетяна, спасибі за такі доступні та корисні рецепти!

https://www.youtube.com/watch? v=Y5Dspa75JcY

Також я пропоную вам ознайомитися з 10 варіантів кремових супів, які просто неможливо не спробувати! Вони легко поглинаються і не містять багато калорій.



Чудове доповнення до цього супу буде обсмажувати з сиром і обсмаженим беконом. Бекон можна додавати безпосередньо до пластини. Перед подачею додайте зелень в суп і посипте все оливковою олією. Це робить його ще краще!

Тепер ви знаєте, як приготувати вершковий суп з лентий Я впевнений, що цей суп підкорить всіх, хто його смакує, зі смаком і тонким ароматом!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное