Яка жінка, яка ніколи не залишає чоловіка

Відомий російський психолог М.А. Лабковський Найсвіжіші якості жінокй Завдяки їм, вона ніколи не відчує себе залежним. Чоловік не має найменшого бажання залишити леді свого серця. Інтригу? У статті редакційна колегія "Сайт" Він намагатиметься з'ясувати, що відрізняє дорослу жінку від натовпу.

Габаритний зображення

Без сумніву всі жінки унікальні. Кожен поєднує в собі безліч спеціальних функцій, способу поведінки і спілкування, зовнішньої і внутрішньої краси. Зрозуміло, що ви можете створити цілий перелік якостей, бордюрів, які можна стати ідеальною жінкою.

Однак практика психологів і просто життєвий досвід показує, що Поведінка міцних і незалежних жінок Ось щось схоже. Давайте мені спробувати пояснити його певним прикладом.



Одного разу на прийом до Лабковського прийшов жінка з дорослого віку. Причиною проведення консультацій стала проблема в особистому житті, а також тріфінгова кваре з чоловіком. Чому тріфле? Так, лише на фоні всіх, хто повинен зіткнутися з психологом, ситуація клієнта здавалася дійсно фривоусом.

Проте Михайло Олександрович був найдивовижним питанням жінки: «Ви думаєте, що я повинен подати для розлучення?» Або можливо, просто закрийте очі на це? З одного боку, може здатися, що це звучить дуже рясно. Але Лабковський, навпаки, підкреслює, що така заява говорить багато.



Попри зрілий вік (до 50) і гідний шлюбний досвід, жінка абсолютно не боїться бути самотньою. Її чоловік не був єдиним можливим супроводженням або спасінням для неї. Не потрібно клонятися йому. Я думав, що шлюб може закінчитися.

Звичайно, не кожна жінка зрозуміє це ставлення до шлюбу. Для деяких, сім'я є непристойним, де чоловік і дружина є однією сатином, одна сутність. Але часто буває, що за цією ілюзією люди втрачають власну «Я».



Але міцна жінка завжди впевнена в собі в даний момент. Вона знає, що її майбутнє в руках. Вона не боїться змін в житті, оскільки вона знає, що вона може обробляти їх. Така леді буквально світиться, випромінює потужну енергію.

А мудра жінка не дасть чоловіка сидіти на шиї. Вони ніколи не дадуть маніпуляції або контролювати їх. Це приклад раціональної людини, яка спокійно про будь-які труднощі в житті. Крім того, вона не тягнеться на край і приймати висипні рішення.



Замість сильної жінки виберемо за допомогою кваліфікованого фахівця, який допоможе зрозуміти все. Але іноді вона займає багато років, щоб приїхати до такого світогляду та самоідентифікації. Звісно, не всі успіхи.

З іншого боку проблеми, і тут ще одна ситуація. Чоловікові файли для розлучення і жінка залишається самостійно. Що відбулося майже трагедія для неї. Тексти пісень, а це означає: І тепер вона тільки думає про те, як отримати чоловіка назад. На жаль, ви можете подбати про своє життя і змінити його на краще.



Так, ми прагнемо дотримуватися наших почуттів. Але можна назвати міцною жінкою, яка зможе говорити про те, що «завтра» до емоцій. Вона не нав'язує її думку на інших, вона не намагається переосвітити чоловіка. Він приймає його як це, заповнивши його порожнечі і таким чином живильні.

«Я людина, ви людина» - це поняття здорових відносин між чоловіком і жінкою. У них однакові партнери, вони підтримують один одного, але вони незалежні. Не дивно, що таке союз, як правило, не має серйозних труднощів. Розглянуто всі можливі проблеми.



А, відповідно до Лабковського, це. Найсвіжіші якості жінокй Але ви можете не погоджуватися з ним, і це буде добре. Тому ми пропонуємо Вам розповісти про цю тему в коментарях і описати портрет міцної жінки з очима. Шукаємо!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное